Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg szerelmes lehet belém attól függetlenül, hogy így viselkedik?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismertem meg a fiút. Tudom, hogy nem igazán érzelgős típus, mondta is többször, hogy ő másképp mutatja ki, hogy szeret és nem biztos, hogy meg tudja adni azt, amire nekem szükségem van. Nem érdekel, elfogadtam, hogy ő ilyen, nem ölelget annyit, nem csókolgat olyan sokszor, nem bújós stb. Viszont kb. 1 hónapja tart nála egy depressziós időszak munka és egyéb dolgok miatt. Azt mondta, hogy ilyenkor nem tudja elviselni maga körül az embereket és egyedül szeret lenni. Nem akar annyiszor találkozni velem, és ha együtt vagyunk, olyankor még távolságtartóbb és nem látom a szemében, hogy szeretne.

Mikor szóvá tettem, hogy rosszul esik, hogy ennyire nem akar velem lenni, akkor azt mondta, hogy neki most egyedüllétre van szüksége, amúgy is évek óta nincs mellette (tartósan) senki és hagyjam el, ha nem tudom így elfogadni őt, mert ő nem tud nekem többet adni jelenleg, de attól még szeret. Nagyon rosszul esett, hogy ilyen könnyen elhagyna. Ráadásul a múltkor azt mondta, hogy kiutazik külföldre dolgozni, mert itt nem boldog. Hiába mondja, hogy szeret, ezek után ha az eszemre hallgatok, akkor az látszik szerintem, hogy nem törődik nekem és nem vagyok neki fontos. Viszont én már igazán beleszerettem és nagyon fáj, ahogy viselkedik. Őszintén mondom, hogy tényleg türelmes vagyok, de így nehéz, ha még azt sem érzem, hogy szeret engem. Nem tudom mit csináljak, hogy viselkedjek vele..

Elmondanátok ti hogy látjátok a helyzetet?


27/N


2013. márc. 11. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
hiszti.. sztem ne tűrd tovább..
2013. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Kezelik a depresszióját?

Érzelem kimutatását maximum akkor várhatod, ha felmerül az esélye, hogy elveszíthet.

2013. márc. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kezelik, szerinte ez majd elmúlik, csak idő kell neki. Tőlem kap időt, de nem tudom hogy viselkedjek vele. Iszonyat türelmetlen és mindig szóvá teszi, hogy nem lát boldognak és inkább hagyjam magára. Erre mindig azt mondom, hogy amíg ő nem boldog, én sem tudok az lenni. (Hogy legyek boldog, ha ennyire semmibe vesz?) Biztatom, hogy idővel jobb lesz, nem akarom elhagyni. De újabban azt érzem, lehet, hogy egyedül szeretne inkább lenni, még akkor is, ha szeret. Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni.
2013. márc. 11. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Én biztattam a páromat, hogy forduljon orvoshoz. Ez jót is tett neki. Nem ártana tudni, milyen betegség van a háttérben. Fontos tudnod ugyanis, hogy ha beteg, akkor semmilyen hatása nincs, hogy te mennyire szereted. A depresszió mögött biokémiai folyamatok vannak.


Ha ahogy az első írja, nem depressziós, hanem csak "hisztizik" vagy tényleg nem szerelmes, az is kiderülne, ha orvoshoz fordulna. Én ezt ajánlanám.

2013. márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!