Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az, ha kevesebbet foglalkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, ha kevesebbet foglalkozok a barátommal, talán ráébreszti arra, hogy?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon nyeregben érzi magát a kedvesem. Mindig én kerestem, loholtam utána, kedves szavakkal bombáztam éjjel-nappal, kezdeményeztem a találkozásokat. Ő meg "belekényelmesedett" ebbe a helyzetbe, és már nem olyan, mint régen. Nem küzd annyira értem, pedig ha akarnám, már holnap találnék mást helyette (de nem akarok). Például régen kedveskedett neten is, mindig írta hogy "szeretlek kicsim" és mellé rakott rengeteg szivecskét. Ez nekem hiányzik. Mert mostmár alig beszélünk neten is, és ha beszélünk is, csak ennyit ír: "szia baby! mizu?" (ez megy minden nap) És ha válaszolok rá, és visszakérdezek hogy mizu?, ő már válaszra sem méltat. (És élőben is egyre több a kínos csönd) Valahogy megváltozott a tisztelet vagy az érdeklődése irántam, vagy lehet hogy megváltoztak az érzelmei, nem tudom.


De arra gondoltam, hogy talán az segítene ha kicsit hanyagolnám, nem keresném őt, megvárnám míg ő lép, és ha beszélünk is, kicsit közömbösebb lennék vele. Visszább vennék az érzelmekből. Talán így észbe kap ha fontos vagyok neki? Tapasztalatok?


Rá szeretném ébreszteni arra, hogy jobban meg kellene becsülnie engem, mert rendes lány vagyok, aki tiszteli és szereti őt... És, nem egoizmusból, de sok fiú szeretne még ilyen barátnőt...


2013. márc. 11. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzelmileg nem nyújtja azt amit szeretnél akkor hanyagold a srácot. Ha ezek után sem változik akkor keress megadnak megfelelőbbet.
2013. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Ez majd arra ébreszti rá hogy ideje lecserélni téged.
2013. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Próbáld ki, hogy kicsit hanyagolod. Rengeteg pasi ezt csinálja, belekényelemsednek abba, ha jó nekik. Úgy kell adni, hogy ne érezd egyoldalúnak. HÁa ő is lép feléd, kedveskedik, akkor legyél te is az stb.

Rengeteg kapcsolatnak ez a helyzet a megrontója.


NE legyél tökéletes.

2013. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát szerintem aki szakítani fog az maximum én leszek mivel neki túl kényelmes és túl szép ez a kapcsolat ahhoz hogy kidobjon engem:) Mindent megkap tőlem. Én viszont nem kapok meg tőle mindent, amire vágyom érzelmileg, és emiatt változtatnom kell... Ha nem változik vagy még rosszabb lesz, szakítok vele.
2013. márc. 11. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Mintha az exemről írtál volna.. Ugyan ez volt a helyzet nálunk is. Körülugráltam, én kezdeményeztem folyton.. Egyszer a szememre is hányta, hogy "nem hagysz elég időt arra se, hogy azt érezzem, hogy hiányzol.." El is kezdte máshol keresgélni az "izgalmat". Azért 2 hónapig még megtartott engem is.

Persze nem biztos, hogy nálatok is már ez a helyzet, de talán ha nem változtatsz, ti is ide juttok majd. Kicsit kattanj le róla.. Ártani biztosan nem fog.. ;)

2013. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!