Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova járnak az átlagos lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova járnak az átlagos lányok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem szuperszexi lányok, de hatalmas szívűek. Nem összevakoltak, hanem smink nélküliek, esetleg szemüvegesek. Öltözködésben sem követik annyira a divatot, nem 100ezreket költenek ruhákra.
2013. márc. 1. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én kb magamra ismertem (kiv szemüveg) és általában moziba (mammut) barátnőkkel vagy ilyesmi. mennyi idős vagy?
2013. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább koncerteken, rendezvékenyen találkozhatsz velük.
2013. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
A kék bálna lányok szíve kb. 600 kilogrammot nyom, és megtalálhatod őket az óceánokban.
2013. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
25 vagyok és a munkahelyemen is csak olyan nőkkel találkozom, akik már nem egyedülállók. Igazából hétvégéket szánnám az ismerkedésre és ehhez kellene ötlet hova menjek. Veszprém megyei vagyok, de nincs túl sok lehetőségem. Azt veszem észre egyre inkább, hogy az utcákon, buszokon az összes nő bezárkózik, abszolút nem nyitottak semmire.:(
2013. márc. 1. 18:15
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos ma már nincsenek szerény, átlagos lányok, szinte mindegyik fenn hordja az orrát, pusztán azért, mert csaj!
2013. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös! Azért ez nem így van! Biztos te nem jó helyen ismerkedsz! 24L
2013. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Átlagos Klubba, de Átlagos Club is lehet.
2013. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, tőlem nem is élhetsz messze. :D Nekem úgy tűnik kissé előítéletes vagy. Miért ne lehetne egy nő jószívű aki ad a külsejére?
2013. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Az utcákon és a buszokon bezárkozottak a csajok"

Mégis mit vársz???

2013. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok előítéletes, de az átlagosnál szebb nők felé félek közeledni, nincs annyi önbizalmam, no meg a nagyon szép nők soha nem járnak egyedül, a pofára esés pedig nem hiányzik.


Mit várok a buszokon?

Egy kis beszélgetés jól esne mindenkinek, de ahhoz sajnos csak nekem lenne kedvem. Ott amúgy sem menne az ismerkedés úgyhogy mindegy is.

2013. márc. 1. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!