Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hátránya egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hátránya egy meleg viszonynak, esetleg kapcsolatnak ha a partner félcigány?

Figyelt kérdés

Kb három hete megismertem egy teljesen jófej srácot.

Egyelőre kicsit zavar az a tény, hogy félcigány..

Valahogy megfogott az egész dolog, teljesen más mind akikkel eddig beszélgettem, nem a szex a főtéma, hanem minden amiről beszélgetni lehet, egyszóval eddig minden maga a tökély, ezt az egy húzós pontot leszámítva..


Szerintetek lehet komoly hátránya a dolognak?

Volt már valaki ilyen viszonyban, mind meleg?

Normális véleménnyel rendelkező homofóbok válasza egyáltalán nem zavar, de a kultúrálatlanokat inkább mellőzzük..

Köszi mindenkinek előre is.



2013. márc. 11. 19:30
1 2
 1/15 fospuska ***** válasza:
47%
melegeknél ez asszem teljesen mindegy.
2013. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Persze hogy lehet probléma... ellopja a végbeled szüzességét.

vagy hátulrol "kiüti" az alvázszámodat :D


ezenkivül semmi más :)

2013. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Nem vagyok meleg, ez szerintem ez nem okozna gondot, de mindig ott lesz benned ez az érzés még ha gyengén is.


F

2013. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
honnan a rákbol van ennyi homár,ez a menő vagy mi -.-
2013. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
a vér nem válik vízzé.
2013. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én például abszolút hetero vagyok és fehér magyar férfi. De semmi problémám nem volt azzal, hogy pl. cigánylányokkal (is) folytassak szexuális viszonyt. Nagyon jó kis emlékeim vannak erről és nem az jut eszembe, hogy cigány, hanem az, hogy temperamentum.
2013. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, a melegeknél hogy van ez, de én spec. nem bírnám elviselni, ha tudnám, hogy a barátom előtte cigány csajjal volt, elkezdenék undorodni tőle. Jól gondold meg, hogy ha esetleg nem maradsz együtt ezzel a sráccal, nem-e lesz gondod ebből később.
2013. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar, akkor gond, mert téged máskor is fog zavarni....
2013. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A 3, 5, 6, 8 választ köszönöm.

Az 1, 2, 4, est nem kommentelem, a 7 esnél:


csanyoszro123 -> De legalább írni tudok

2013. márc. 11. 19:44
 10/15 A kérdező kommentje:

9.

Épp ezen gondolkodtam el én is..

Ha még nem is találkoztam személyesen vele, de már most is zavar egy kicsit, akkor később talán még jobban fog..

2013. márc. 11. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!