Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hátránya egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hátránya egy meleg viszonynak, esetleg kapcsolatnak ha a partner félcigány?

Figyelt kérdés

Kb három hete megismertem egy teljesen jófej srácot.

Egyelőre kicsit zavar az a tény, hogy félcigány..

Valahogy megfogott az egész dolog, teljesen más mind akikkel eddig beszélgettem, nem a szex a főtéma, hanem minden amiről beszélgetni lehet, egyszóval eddig minden maga a tökély, ezt az egy húzós pontot leszámítva..


Szerintetek lehet komoly hátránya a dolognak?

Volt már valaki ilyen viszonyban, mind meleg?

Normális véleménnyel rendelkező homofóbok válasza egyáltalán nem zavar, de a kultúrálatlanokat inkább mellőzzük..

Köszi mindenkinek előre is.



2013. márc. 11. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 6-os. Egyszer volt egy félcigány-félzsidó barátnőm. De nem csak szenvedélyes volt a viszony, hanem elég intellektuális is. Csupa érdekes ember vett minket körül, a művészvilág egy priférikus szintjén éltünk és mozogtunk. Jó emlék volt, izgalams kaland. Legyen neked is jó emlék!
2013. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A dolgok sosem feketék és fehérek. Ugyanúgy van rendes,tanult cigány aki dolgozik mint ahogy semmirekellő,segélyekből élő magyar. Bár nyilván más arányban...

De ha már most zavar akkor szerintem is fölösleges vele közelebbi kapcsolatba kerülnöd.

2013. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Dehogyiiis
2013. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Rossz érzés látni, hogy ennyire rasszista vagy, abba nem gondoltál bele hogy neki nem kell szoliba járnia mert anélkül is jól néz ki?
2013. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es: Azt is rossz érzés látni, hogy ilyen "fantasztikus" észérvekkel próbálsz meggyőzni valakit...:D
2013. márc. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!