Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narwik kérdése:

Hogyan lehetnék nőiesebb?

Figyelt kérdés

Viszonylag nőiesen öltözködöm,érdekelnek azért a nőkre jellemző dolgok is,mégis sokszor megkapom,hogy velem olyan beszélgetni,mintha egy pasival dumálnának..kicsit tényleg mintha egy férfi lelke szorult volna belém,ezt aláírom,de valahogy szeretnék nőiesebb lenni.

Kérlek olyat ne írjatok,hogy hordjak seggvillantós cicanacit és ha egy pasival beszélgetek,nyávogva affektáljak és szokjak rá a Szex és New Yorkra,mert ezektől agyhúgykövet kapok.. 23/L



2013. márc. 11. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És miért kellene megváltoznod? Így miért nem vagy jó?
2013. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sablonos válasz, de ezt neked kell tudnod. Szerintem a nőiesség nem beszédstíluson múlik, ez csak egy megnyilvánulási formája a sok közül. Mitől érzed nőiesnek magad? Milyen helyzetekben? Ezeket a körülményeket kell keresned, olyan emberek közt akik ezt váltják ki belőled. gondolom erősen él benned egy én ideál, hogy éreznéd magad ha most ő lennél, hogyan beszélnél, viselkednél, gondolkodnál, éreznéd magad? Ezek a fontosak szerintem.
2013. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hosszú,félhosszű haj,egy kis szolid smink,főleg a szemre koncentrálva-ezek segíthetnek.
2013. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen más véleménye, ez a szexepiled :D
2013. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bocs, fárasztó napom volt, 2x írtam. :)
2013. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
komolyan, egyszer elbeszélgetnék egy ilyen csajjal, mert még nem volt ilyenhez szerencsém, hogy egy lánnyal olyan beszélgetni, mintha egy pasival.
2013. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez az emberek legnagyobb hibája, amikor olyanok akarnak lenni amilyenek nem valójában. Legyen mindenki olyan amilyennek született azt kész.
2013. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 fospuska ***** válasza:
hogy nekem milyen a nőies,azt tudom,de hogy hogyan válhatsz olyanná (ha az egyáltalán a cél,ami nekem azt jelenti),arról sajnos halvány gőzöm sincs. legfeljebb példákat tudok mondani,én kit látok annak.
2013. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"egy lánnyal olyan beszélgetni, mintha egy pasival."

Még nekem sem volt ilyen, érdekes lehet.

2013. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg én utálok a lányokkal beszélgetni, lefáraszt az állandó csacsogásuk, amikor beszél hozzám valamelyik oda se figyelek, egyik fülemen be másikon ki és arra gondolok milyen jó lenne megdugni.
2013. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!