Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes döntés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? ("tiltott szerelem")

Figyelt kérdés

Két évvel ezelőtt megismerkedtem egy férfival, neki akkor már 3 éves kapcsolata volt, nekem nem volt senkim. nagyon vonzódtunk egymáshoz már akkor is. Párszor találkozgattunk de végül úgy döntöttem, hogy hagyjuk az egészet mert én nem voltam képes erre, sajnáltam a barátnőjét. És ő is nehez tudott dönteni, hogy kit válasszon, de végül én nem vártam tovább, megkönnyítettem a döntését. Sokszor keresett de nem vettem fel neki a telefont, stb.. Aztán már nem keresett. Közben én megismerkedtem a jelenlegi párommal és szültem egy kislányt.De a két év alatt sokat jutott eszembe a másik férfi, hogy "vajon mi lett volna ha..". A jelenlegi párom lassan 3 hónapja, hogy kiment külföldre dolgozni. És egyszerű véletlen, összetalálkoztam pont VELE. Elkezdtünk beszélgetni és a végén már arról beszélgettünk, hogy én miért ráztam le és neki az milyen rossz volt, mert ő már szerelmes volt. Én is az voltam. csak sajnos ezzel 2 év után szembesítettük egymást. Most hogy újra láttuk egymást felébredtek a régi érzések. és ő a fejébe vette, hogy nekem mellette a helyem. Már 2 éve sem lett volna szabad elengednie, stb. Újra hívogatott és én találkoztam vele. Meg is csókolt. Azt mondta mégegyszer nem követi el ugyanazt a hibát és nem enged el. Nem érdekli hogy gyerekem van. Azt mondta őt is szereti, mert imádja a gyerekeket, ahogyan én is. meg őt nem zavarja, majd szülök neki is egyet. Ő azóta is ugyanazzal a lánnyal él, így már 5 éve. De azt mondta, hogy miattam most már gondolkodás nélkül elhagyja. Azt mondta, hogy az elmúlt 2 évben ő is sokat gondolt rám. És nem múltak el az érzelmeink egymás iránt. de én ezt nem tehetem a jelenlegi párommal. A gyerekemmel meg főleg. neki az apja mellett a helye. nem akarom tőle elszakítani. Szívem szerint vele lennék, mert úgy érzem, hogy szükségem van rá és mellette igazán boldog lehetnék. A jelenlegi párommal nem mondhatnám hogy boldogok vagyunk. Kezd egyre jobban kihülni a dolog. De mégis sajnálom és nem vagyok képes ezt tenni vele. már így is rosszul érzem magam a csók miatt. De közben jól is esett és vágyom rá. nagyon furcsa érzések kavarognak bennem. Az eszem és a szívem is mást akar. Kérdés hogy melyik után menjek? félek! ha a jelenlegi párommal maradok talán soaha nem leszek igazán boldog. De ha a régit választom, óriási bonyodalmakkal jár. és hogy néznének rám az emberek? Hogy nézne rám később a gyerekem emiatt? (most 6 hónapos)

Mit kellene tennem? Ugyanazt mint 2 évvel ezelőtt, hogy nem veszem fel a telefont, stb?? vagy engedjek a kísértésnek? de nem tudom hogy képes leszek e végigcsinálni ezt. :(


2013. márc. 11. 23:41
 1/7 fospuska ***** válasza:
100%
kemény dió. mellette szól,hogy a gyerek még túl kicsi,te valószínűleg boldogabb lennél,ő meg elfogad gyerekestől és ugyanazzal a lánnyal él 5 éve,azaz nem egyik nőről a másikra költözködik. ellene csak a szokásosat tudnám ez alapján felhozni,de azt te is tudod,egy részét fel is soroltad. ilyenkor meg sz@rni kell arra,mit mondanak az "emberek",majd megemésztik. hogy nem veszed fel a telefont,azzal nem zárod le a kapcsolatot,eddig sem sikerült. ha ekkora a szerelem,amúgy sem fogod kibírni és tudat alatt szerintem már döntöttél,csak megerősítésre vársz.:)
2013. márc. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csupán szubjektív vélemény:

Ha a jelenlegi pároddal maradsz, és már problémáitok vannak, később jönnek majd a nagy veszekedések, akkor, amikor a kicsi már fel is fogja, hogy a szülei nem szeretik úgy egymást, ahogy kéne. Szerintem szépen le kéne zárnod a mostani kapcsolatodat, és a gyermeket az édesapja annyiszor láthassa, ahányszor csak akarja. Nyilván a kisbabát nem lehet megfosztani az édesapjától, de az sem jó neki, ha folyamatosan azt látja, hogy apu és anyu között hideg a légkör. Nekem a szüleim 1 éves koromban váltak el, de egy városban maradtak, szóval édesapámmal rengeteget találkoztam, így nekem fel sem tűnt a hiánya, teljes életet éltem. (:

Ha a férfi, akihez vonzódsz valóban elfogad gyermekestől, és szereted őt, akkor válaszd őt. VISZONT! Amíg nem zártad le a kapcsolatod a jelenlegi pároddal, ne menjetek messzebbre a férfival, mert a megcsalásnál undorítóbb dolog nincs a világon. Zárd le tisztán és szépen a mostanit, és úgy kezdj újba.

Sok sikert, majd ha rendeződött minden, írd meg, hogy hogy alakultak a dolgok!

2013. márc. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem egyszerű eset

viszont ha a férjeddel nem jó minden, sajnos nem igen fog javulni a helyzet, ez ritka

a másik férfi állandóan az agyadban van, soha nem fog kimenni

gondold végig, mi szól az egyik mellett, mi a másik mellett, ezek alapján döntsél

kit érdekel ki mit szól, ez magánügy N

2013. márc. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen valóban az lenne a helyes, ha lezárnám a jelenlegi kapcsolatomat. Csak nem tudom lesz e hozzá elég leki erőm, mert sajnálom is, meg csak a gyerekem apja. Természetesen a gyereket akkor láthatná amikor csak akaja. Soha nem tiltanám el tőle. Nagyon nehéz döntés, de valamit lépnem kell.
2013. márc. 13. 00:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült már döntened?
2013. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! az élet eldöntötte. 2 napja szétmentünk a párommal mert találtam egy beszélgetést, vagyis nem is egyet, amiben nőkkel beszélget és olyanokat írkált hogy minket már csak a gyerek tart össze, meg hogy el van ő nélkülem, agglegényeskedik, titokban diszkóba járkál a bátyjával stb.. és ez nem az első húzása volt, így megbeszéltük, hogy vége. A gyereket akkor látja mikor akarja, meg minden. úgyhogy most elméletileg már "boldognak" kéne lennem. De persze most megint van valami ami nem engedi. Aznap beszéltünk telefonon a másik férfival, amikor szakítottunk a párommal. Akkor ő azt mondta szeret, változatlanul kedves volt, stb. De azóta nem keresett. 2 napja. nem tudom, hogy a barátnője miatt, hogy otthon van, szabadnapos, vagy azért mert meggondolta magát. Most megint tanácstalan vagyok. Felhívni nem merem. és a büszkeségem sem engedi hogy én keressem. Szerintetek most mit akar? én már nem értek semmit. és fura ez az egész dolog :(
2013. márc. 17. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2014. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!