Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek olyan helyzetbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi46 kérdése:

Mit tegyek olyan helyzetbe, amikor már elgondolkozok azon, hogy kéne szakítsak a barátnőmmel mert már nem érzek iránta olyan hevesen, mint régen?

Figyelt kérdés
Ma lettünk 11.hónaposak, és úgymond boldogak vagyunk együtt. 1-2.hónapja többször gondolok arra, hogy mi lenne ha külön válnánk, és más úton járnánk. Nem érzek már annyira erős érzelmeket mint régen, pedig régebben minden percet vele akartam tölteni, a kajálással is siettem, hogy mielöbb vissza mennyek hozzá. Már ő se érez olyan szerelmet irántam, mint régen de nem akarjuk egymást elhagyni, mert szeretjük egymást nagyonis, mondjuk ő még erősebben érez irántam, mint én ő iránt.:| Folyton beszélgetünk facen, mindennap kb. össze veszünk valamin, de furcsa módon amikor találkozunk naponta akkor nem, mármint talikon mikor együtt vagyunk, akkor minden heppy.. Nem tudom mit csináljak, mit érzek. Sokszor elgondolkozom, hogy milyen lenne mással, de nem olyan fiúnak neveltek, hogy megcsaljam akit szeretek, így erre nem is fog sor kerülni soha. Segítsetek.:|

2013. febr. 22. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond neki,hogy tartsatok szünetet és ,ha néhány hét múlva sem szeretnéd elhagyni és szerelmet érzel iránta akkor maradj vele, de ha ez az érzés elmúlt akkor gondolkodj el azon,hogy van-e értelme így együtt maradni , mert csak őt csapod be vele ,ha nem lépsz!
2013. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, és ez a szar hogy nem akarom megbántani vele.. Nemrég egyik nap eldöntöttem, hogy szaktok vele mert nem akarom átverni, miközbe azt hiszi, hogy mennyire szeretem még, de nem tudtam megtenni mert olyan sokat jelent nekem, hogy nemtudok egyszerüen szakitani.. Szünettel próbálkoztunk már ez miatt, de pár nap mulva már mindketten ugyanúgy akartuk egymást érezni, ölelni, beszélgetni.:|
2013. febr. 22. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha még 1 éves sincs a kapcsolatotok és már azon agyalsz, hogy szét kéne menni, akkor ezt fölösleges innentől tovább húzni szerintem.
2013. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azthiszem igazadvan..:| Azota mindennap veszekszünk.. most nem magamat kell feltsem, szakitanom kell mert neki igy lesz jobb.
2013. márc. 3. 21:35
 5/5 anonim válasza:
Szia! Végül mi törtènt veletek?
2016. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!