Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Amióta munkanélkülin vagyok (fél év) a párom elvárásai kicsit irreális irányba kezdenek menni. Munkát keresek egész héten, tanfolyamra, nyelvi képzésre járok.

Mellette rendben tartom a lakást, főzök, bevásárolok, befizetem a számlákat.

A probléma: 2 tányér és 3 pohár a mosogatóban. Miért nem mosogattam el? Megcsinálja Ő... de akkor már hajigál mindent...



2013. márc. 12. 17:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a pics@ba. Mond meg neki hogy mosogassál el te ha nem tetszik a rendszer.
2013. márc. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és még: kimosok egy héten két-háromszor, ha szükséges többször is. Erre a fejemhez vágja, hogy minek mostam ki aznap, mikor a nadrágját is ki kellett volna mosnom ami aznap még rajta volt....
2013. márc. 12. 17:55
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűen úgy érzem nem tudok megfelelni mindennek és mindenkinek. Honnan láthatnék bele a fejébe? Amikor megismertem, szó sem volt ilyen őrült pedanciáról. Sőt...
2013. márc. 12. 17:56
 4/16 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a pics@ba?
2013. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
az ilyen csak eltartatja magát, nem is szeret, akkor sztem baxd ki az utcára, nem éri meg ilyen nőt tartani
2013. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha nekem lenne ilyen barátnőm...
2013. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#5 nem is lehet tudni, hogy a kérdező nő vagy férfi :DDD
2013. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A kérdező neme: Nő, kor: középkorú
2013. márc. 12. 18:06
 9/16 A kérdező kommentje:
:) valamiért automatikusan férfinak vettetek...
2013. márc. 12. 18:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Én levettem a kérdésből hogy Nő. Pl. "párom" Általában nők írják így. Na meg ha a pasi mosogatna, mosna, vasalna akkor már rég papucs. :D
2013. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!