Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő kell egy férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell egy férfinak, hogy választani tudjon a jelenlegi párja és egy másik lány közt?

Figyelt kérdés
...
2009. szept. 14. 17:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy feles? Milyen szituban?
2009. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

1 semennyi,mert rögtön dönt

2 pár év,mert egyszerre próbálja mindkettőt

3 egy egész élet,mert a másukat csak hülyíti.

2009. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Elsőnek! Boccs, most nagyon rövid az agyam, milyen felállás? ha arra gondolsz: 9 éve a párjával van, velem meg 7 hónapja.
2009. szept. 14. 17:58
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1 perc alatt dönt kb.

csak attol függ hogy milyen minösítésben dönt.


e.

2009. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
mivel mi férfiak azért lényegesebben egyszerűbben gondolkodunk mint a nők ami szerintem nagyon is jó ezért kb 2-3 perc alatt rájön melyik csaj kell neki
2009. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Hét hónapja tűröd, hogy másik nőt is k*félgessen? Ha annyira szeretne, már otthagyta volna a másikat. Ha azt mondja, hogy nem tud dönteni, akkor egyszerűen nem AKAR dönteni.
2009. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja vagy AKAR dönteni csak jo neki ez a helyzet.


e.

2009. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Iszonyat érzés! Nem gondoltuk, hogy ez lesz belőle, mert nem így indult. Azt tudom, hogy ha nem akarna komolyat csak kurogatni, azt elmondta volna. És ez nem hülye szöveg. Persze, hogy kényelmes így neki, de folyton veszekszem vele érdekes még sem hagy ott?! pedig a szexuális életünk jócskán megcsappant... nem értek semmit. azt mondta, ha hazajön, akkor megdumáljuk és ha nem akar semmit közli majd. de úgy érzem, hogy ebből semmi sem lesz, ezért meg nem akarok vele maradni, mert rohadt egy érzés...
2009. szept. 14. 18:09
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen a harmadiknak lenni mindig a legrosszab dolog de a TE életed ne hagyd hogy mások álltal ugy éld hogy az neked nagyon rossz legyen. Tudom most rossz meg szörnyen fáj de saját magadért állj ki, majd jön valaki akinek Te leszel az elsö;)
2009. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem így lesz. Ha hazajön és megint arra jutunk, hogy még kell egy kis idő, akkor kiadom az útját. Vagy megkérdezem neki milyen lenne, ha miközben ő több hétig melózik vhol én addig mással lennék?! Azt mondta erre múltkor, hogy nagyon fájna neki. Akkor nekem hogy eshet?! :S
2009. szept. 14. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!