Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megijednétek, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megijednétek, ha a barátnőtök ilyet csinálna?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt...csak áthívtam magamhoz dumálni, meg mivel ugye a párom, aztán egymásra "fanyarodtunk" és amikor levettem a pólóját (amit egyébként nagyon ellenzett, többször próbáltam és csak nehezen sikerült lehúznom róla, végül kiderült miért) láttam, hogy rengeteg karcolás, kisebb vágás van a két karján és nyakán, meg a mellkasán. Rögtön elkezdtem kérdezgetni, hogy ez mi, stb..nagy nehezen bevallotta, hogy idegességében néha megsebesíti magát, de nem akarja, hogy bárki tudjon erről, mert nem azért csinálja, csak mert rájött, így könnyen levezeti a feszültséget, rosszat magán. Sokkal jobb, mintha emésztené magát. A múltkor valaki nagyon feldühítette és elszomorodott, rohant haza, bezárkózott a szobájába és elővette azt amivel vágni szokta magát. Valami kis éles tárgyat. És szinte nevetett, annyira jól esett neki, hiányzott neki, ezt mondta. Fájt is, de sokkal nagyobb volt az öröme, hogy csinálhatja. Amikor ezt megtudtam, én köpni-nyelni nem tudtam. Olyan élvezettel mesélte, pedig szerintem inkább ijesztő és bizarr. Mit tegyek? Szóljak, ne szóljak? Nem látom rajta, hogy annyira kilenne, de mégsem jó megoldás ez..ti mit tennétek?
2013. márc. 13. 06:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
ez nem normális dolog véleményem szerint...mert ok h szereted és nem akarod elhagyni de beszéld meg vele h változtasson ezen mert akár rossz vége is lehet.Az is lehet h szadista és nehogy az legyen h akár veled is megpróbáljon erőszakoskodni!!!sok sikert!! 22F
2013. márc. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Huh..próbáld meg óvatosan rávenni, hogy forduljatok ezzel segítséghez, mert egyáltalán nem jó dolog sajnos.
2013. márc. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Baccardi01 ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám meggyőzni, hogy menjen el veled egy pszichológushoz. Ő tud segíteni, mert ez nem normális dolog.
2013. márc. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el valahogy orvoshoz, ez beteges és ráadásul veszélyes. Még csak kis karcolások, aztán már mély vágások, mert rájön, minél jobban fáj, annál nagyobb lelki megkönnyebbülés (neki), közben meg tönkreteszi magát. Sajnos hamar függő válhat belőle. Persze, hogy tetszik neki, mert az idegbaját levezetheti, de ez csak pár óra, max nap és utána újra, újra, stb, mikor már szinte már egy napot nem bír majd ki e nélkül. Ismerem a dolgot, volt már ilyen ismerősöm, szörnyű volt látni, hogy látszólag milyen rendben van, de közben tele volt vágásokkal. Normális, kiegyensúlyozott ember, nem vágja magát! Sok szerencsét és kitartást nektek és főleg neki!
2013. márc. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mutatni kell neki egy sokkal jobb, élvezetesebb feszültség oldási lehetőséget.

Nekem is volt ilyen barátnőm (barát), nekem sikerült észhez térítenem... :) eleinte még ellenőriztem, hogy nincs e rajta vágás valahol de így 2 év vágás mentesség után, már megbízom benne.

Hogy mi mással vezetheti le? Passz, találj ki valamit, te mivel oldod a feszkót? Én edzéssel, bicajozással, szexszel...

2013. márc. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat, igen én is azt hiszem, hogy azonnal segítenem kell, mielőtt késő. Csak az a baj, hogy nagyon makacs. Már elmúlt 18, szóval nem erőszakoskodhatok vele, ti hogyan vinnétek el, vagy segítenétek rajta? Úgy féltem, mi van, ha nem tud majd leszokni erről? Engem nagyon megijesztett, ahogy viselkedett!
2013. márc. 13. 06:55
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem is tudom..próbáld meg elmagyarázni neki hogy szereted, és nem szeretnéd ha baja esne, srb. és ezért szeretnéd ha segítséghez fordulnátok..ezen muszáj segíteni, mert elég bizarr dolog.
2013. márc. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

énis és a bnőm is csináltuk.nagyon nehéz lesz leszoktatnod róla.máshoz is hiába mész.ezek az emberek csak úgy nem engednek közel vmi ismeretlen embert,inkább ezt csinálják.de ha szeretitek egymást akkor le tudod szoktatni,igaz nehezen,énis vhol itt tartok a leszokásnál,muszály távol tartani magam az éles dolgoktól,mikor egyedül vagyok.de egy pár óriási segítség. ha nem muszály akk ne szakíts vele,azt nagyon rosszul viselné.ha van még vmi kérdésed erről nyugodtan írj privit. :)

sok sikert!

2013. márc. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem, mindenképpen átgondolom, hogy mit fogok neki mondani és ma megyek, nem várok. Inkább veszekedjen velem egyet, de segítenem kell rajta! Csak azt nem értem, hogy nem látszik rajta! Szinte minden nap találkozunk, senki nem mondja, hogy baja lenne, igaz nem egy életvidám ember, hanem olyan normális, se nem harsány, se nem fapofa. Szóval nem tudom hogyan csinálja, de elrejti előlem a dolgokat. Lehet, hogy tényleg csak feszültséglevezetés, és semmi komoly probléma, vagy mi lehet? Teljesen széjjel vagyok, aludni is alig tudtam, ez ez borzalmas...már viszonylag rég együtt vagyunk és eszembe nem jutott volna, hogy ő ilyet csinál...
2013. márc. 13. 07:03
 10/17 anonim válasza:
Ha igazán szeretitek egymást akkor le fog szokni erről a rossz szokásrol,egy szerelmes pár mindent el ér az életben amit ki tüznek maguk elé!mutasd meg neki hogy mennyire fontos számodra és hogy mennyire szereted!éreztesd vele hogy félted!és akkor ha igen is szükséges biztos bele fog egyezni az orvosi segitsébe!
2013. márc. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!