Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves lányok. Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok. Nálatok mennyi esélye lenne egy 20 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és 20-26 éves lányoknál lehetne esélyem? Tehát tőlem idősebbeknél. "Szétnéztem" :) a 15-20 éves korosztályban, de nagyon sok még tőlem is gyerekesebben viselkedik, ezért "nyitnék" inkább az idősebb lányok felé.

2013. márc. 12. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
az esély hal meg utoljára
2013. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg 0, mivel kapcsolatom van régóta.

Egyébként nem tudom elképzelni, hogy nálam fiatalabbal kezdjek, mert még nem találkoztam olyannal, akinek az értelmi szintje megütötte volna legalább az én korosztályomét.

De persze ha nem lennék kapcsolatban, és meghazudtolná a korát az illető, akkor lehetne szó róla. Talán.

2013. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze olyanra értettem akinek nincs párja... :)


Nem tudom... Szerintem én már úgy gondolom tudnék "tiszta" fejjel is gondolkozni komolyabb témákkal kapcsolatban. Bár még nincs miben így gondolkodni. Se gyerek, se ház se semmi. Így még könnyű.

2013. márc. 13. 18:23
 4/4 anonim válasza:

Hát nekem eddig két-három évvel fiatalabb barátaim voltak.

Állitolag azért mert fiatalabbnak nézek ki a koromnál, igy amikor megismerkedtem velük a külsőm alapján választottak engem és csak azután kérdeztek rá a koromra.


Bár elsőre kicsit zavart, hogy mindig fiatalabb fiúk akarnak velem járni, ma már nekem is bejönnek a tőllem csak pár évvel fiatalabb fiúk.


25/L

2013. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!