Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan van rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan van rám kiakadva a barátom?

Figyelt kérdés

Nagyon zavarja, hogy jóban vagyok az egyik csoporttársammal (srác), mert néha szoktam vele kettesben tanulni vagy beülünk valahova beszélgetni (ez tényleg nagyon nagyon ritka). Mert hogy olyan, mintha randiznék vele...

Meg is érteném, ha alapvetően nem hisz a fiú-lány barátságokban és úgy van ezen kiakadva, de neki is van olyan lány csoporttársa, akivel jóban vannak nagyon, ráadásul gyakran van olyan, hogy megöleli, olyan is volt már, hogy elkezdte előttem puszilgatni... szóval nem érzem jogosnak ezek után, hogy ha én találkozom ezzel a sráccal azt ekkora bűnnek gondolja.

Ti hogy látjátok?

Én egyébként nem gondolok bele többet a barátságába, látom, hogy hogy néz arra a csajra, tuti hogy nem jön be neki, szóval tudom éretten kezelni a helyzetet... De ezek után nem lenne elvárható, hogy ő is tolerálja ezt nekem?

21L


2013. márc. 13. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elejet olvasva az en baratom ugrot be, o is nagyon feltekeny tipus ...:D szerintem nincs joga szamon kerni toled ha o is ezt csinalja sot meg "durvabban"... Beszeld meg vele es hozd fel neki ezeket amiket leirtal..:)
2013. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha megbizik benned nincs értelme kiakadni. HA te nyilvánosan flörtölnél a sráccal, az más lenne, de amig a pasi tudja, hogy ti csak barátok lehettek, meg maximum csak azok is lesztek, addig nincs oka a barátodnak kiakadni.
2013. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem a barátodnak mondd meg,hogy azt várja el,amit ő is teljesít.
2013. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebben semmi gond, amíg valóban nem csapod be magad, vagy a barátodat. Abszolút jogtalan a pattogása, ha ő is ennyire, vagy jobb viszonyt is ápol egy lánnyal. Szerintem a legfontosabb, hogy mindig őszinték legyetek egymáshoz, a megcsalásnak nem lenne értelme. Meg kell bíznotok egymásban, ha nem megy ez ilyen apróbb esetekben, akkor az élet nagy kérdéseiben hogyan szerepelnétek, ha úgy adja, hogy együtt maradtok?


F25

2013. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez az egyik volt pasimra emlékeztet. Kicsit közhelyes, de nekem mindenki azt mondta, hogy nem ugrana ennyire, ha nem lenne vaj a fején. Erre azt mondtam, hogy hülyeség, ő nem olyan, tuti nem jön be neki, pont, ahogy te írtad.

A kapcsolat vége az lett, hogy kiderült, hogy de, van köztük valami. És végig volt is. xD Fail. Azért gondolkodj el ezen, bár persze nem törvényszerű a dolog. :D

Amúgy meg nem jogos a kiakadás. De aki ilyen, az sose változik. Ha zavarja, az az ő baja. El meg nem tilthat, illetve megpróbálhatja, de én a helyedben akkor adnám ki az útját. :D

2013. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!