Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én várok túl sokat, és ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én várok túl sokat, és ez teljesen normális egy kapcsolatban, vagy jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
Barátommal nem rég óta vagyunk együtt. Távkapcsolat miatt 2 hónapja költöztünk össze. Sajnos a kapcsolatunk már nem olyan, mint volt, gyakorlatilag semmit nem csinálunk közösen. Mindig megígér dolgokat, de sosem tartja be őket. Még egy nyomorult sétát sem tudunk együtt megtenni, met fontosabb neki, hogy hajnali ötig pókerezzen, minthogy 2 órával előbb fölkeljen, hogy el tudjunk menni valahová, pedig már egy hónapja ígérgeti, hogy majd megyünk, majd megyünk. Semmit nem tart be, múltkor is a fejemhez vágta, hogy szeret engem, és ez nekem miért nem elég... Ha szexről van szó, azt is kizárólag akkor lehet, ha éppen neki kedve van hozzá, én akárhányszor kezdeményezek csak elztasítást kapok, ami rosszul esik. A kérdésem az, hogy ez normális egy kapcsolaban, és én várok el túl sokat, vagy esetleg figyelhetne ő is jobban arra, amit mondok neki, vagy kérek tőle?
2013. márc. 13. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt önzőségnek hívják, ami miatt te ledegradálódtál egy szexuális segédeszköz szintjére.
2013. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"múltkor is a fejemhez vágta, hogy szeret engem, és ez nekem miért nem elég" - mert azt bizony érezni kell. És ha nem érzed, akkor megette a fene.
2013. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csere.
2013. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát... ti valóban csak összeköltöztetek, és nem együtt éltek. Talán elkapkodott lehetett a dolog, nem tudom mennyire ismertétek előtte egymást, de vagy előtte is ilyen volt, csak nem ismerted eléggé, vagy vett egy pálfordulást a dolog. Akármelyik is, szerintem ez halálra ítélet "kapcsolat".

És nem te vársz túl sokat. Ez a srác csereérett.

2013. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld. Egyébként eddig nem volt ilyen, csak az utóbbi egy hónapban kezdte ezeket a dolgokat. Vagyis a legtöbbjét, némely dologban előtte is ilyen volt.
2013. márc. 13. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!