Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a párotoknak húsvétkor, mikor meglocsolnak titeket, mit adtok neki? Gondolom nem csak egy (csoki) tojást. Én szeretnék valamit adni, de még nem tudom mit.

Figyelt kérdés
Én valami kis ajándékra (akár kézzel készült) gondoltam, hátha tudtok valami ötletet adni :)
2013. márc. 13. 16:14
 1/5 anonim válasza:
Mikor lesz húsvét? (bocs az off-ért)
2013. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig csak egy csokitojást.

Vagy egy nagy csokinyuszit.


Nem tudom, hogy miért kell ennyire felkapni. Ez nem egy születésnap, nem egy névnap vagy karácsony, hogy ajándékozzunk össze vissza.

Látszik, hogy mennyire kihalnak a hagyományok.

2013. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De bizony, hogy tojást. Csakhogy nem boltban kapható csokitojást, hanem olyat, amit saját kezűleg mintázok meg viasszal, és szép pirosra festem :)
2013. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mgmondaná valaki, hogy mikor lesz húsvét?
2013. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Márc. 31. - Ápr. 1. Elseje hétfő, akkor lesz locsolkodás.

Én megmondtam a páromnak, hogy akkor kap csokinyulat, ha nem locsol meg :D Szerencsére ő is legalább annyira utálja a húsvétot, mint én.

25N

2013. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!