Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 eves srac vagyok de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 eves srac vagyok de nem latszom tobbnek mint 18, hogy talaljak igy baratnot magamnak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 13. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
van egy hasonló haverom, csak ő mellé kb 160 centi. ő mindig talált csajt, most már menyasszonya van, úgyh ne add fel. próbáltál szakállat, borostát hagyni? én kb a koromnak megfelelően nézek ki, de ha meghagyom a szőrt simán 30 felettinek néztek már pár helyen. pedig csak 24 vagyok
2013. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ha letagadod a korod lehet találsz valakit de biztos nem lesz hosszútávú mert előbb útóbb ráfog jönni, hogy kamuztál neki, szóval szerintem ne tagadd le.

mondjuk a hozzáállásodból látszik, hogy nem komoly kapcsolatot akarsz csak egy csajt akivel kiélheted a vágyaid.

2013. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én 27 éves nő vagyok, és mindig tininek gondolnak. Tuti elkérik a személyim, ha szeszes italt veszek, emellett rendszeresen beszólogatnak a tinifiúk az utcán. Nehéz volt párt találnom mert az idősebb korosztály ,,gyereknek" gondolt, így aki komoly kapcsolatot akart rám se nézett, és csak a nálam fiatalabb fiúk próbálkoztak.

Biztos találsz majd egy helyes lányt, ne add fel! :)

2013. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!