Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, hogy találjak magamnak egy normális, szerető fiút/férfit?

Figyelt kérdés
20 éves elmúltam és eljutottam oda, hogy szükségem lenne komoly párkapcsolatra. Viszont kicsit reménytelennek érzem, hogy ez valaha is bekövetkezik. Társaságba eddig is jártam, barátaim is vannak, szóval nem az az otthon ülős típus vagyok. Ennek ellenére a szerelem eddig elkerült... Voltak ugyan próbálkozások, de valahogy sosem jutott el komoly szintre a dolog. Tisztában vagyok azzal is, hogy külsőre nem vagyok épp tökéletes, de azért (az eddigi visszajelzések alapján) nem vészes... Új társaságba kellene eljárnom? Vagy szerintetek miben kellene változtatnom? Valaki, akinek esetleg szintén csak később sikerült összejönnie valakivel, akihez tényleg passzolt, tapasztalat?
2013. febr. 10. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dave atyánál TIszaföldváron
2013. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyitottnak kell lenni
2013. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a 20 se vészes még. (igaz nekem az első kapcsolatom 16 évesen volt)

Amúgy, az új társaság nem rossz ötlet, viszont ne változtass magadon, max a ruhákat..:D mindig magadat ad! Soha ne akarj több lenni..

De ez az én véleményem.:) Sok Sikert!

17f

2013. febr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ateszka88 válasza:
Sztem semmi ok az aggodalomra! Csak legyél Önmagad mindig és a pozitív kisugárzás is sokat dob egy kedves lányon. Ismerkedj, flörtölj és szórakozz, és hidd el nekem, hogy tutira lesz olyan pillanat az elkövetkezőkben az életedben, hogy rátaláltok majd egymásra és már akkor ott és azonnal érezni és tudni fogod, hogy ebből lesz vmi! Nincs olyan h későn vagy korán, hallgass az érzéseidre és néha picit az eszedre és nem lesz gond :) Csak ügyesen!
2013. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2013. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) És igen, lány vagyok!
2013. febr. 10. 12:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Most majd jönnek a felajánlkozó válaszok és privát üzenetek. Felkészültél rá?
2013. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbáljuk meg? Írj privátot.
2013. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
dughatunk felőlem.
2013. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Niko93! Nem éppen ezt értem komoly kapcsolat alatt...
2013. febr. 10. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!