Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz- vagy könnyűipari nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz- vagy könnyűipari nőt találjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mivel nagy mezőgazdászok vagyunk így elvárás ,hogy jó helyre házasodjak. Egész nap csak dolgozunk, de van pénz , most egy kis tanyasi lánnyal vagyok együtt, akit nagyon a pénze miatt nem bírnak. Szegény.


Milyen lányt válasszak, akinek apjának anyának nehéziparban van gyára , vagy akinek könnyűiparban?


Bár sok helyen jártam, a nehézipar nagyon megtetszett pl.: vas és acél gyártás, kőolaj finomítás, stb


Vagy könnyűipart, ahol feldolgozó ipar is tetszik pl.: növényolajgyártás, malomipar stb



Ti milyet választanátok a helyembe? Nehéz vagy könnyű?


Mielőtt valaki , beleszólna, ez nem kitaláció.


2013. jan. 2. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én olyant választok aki megtetszik. Marhára nem érdekel az otthoni háttere. Ha szép lány, akkor őt választom akkor is ha munkanélküliek a szülei...
2013. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Oké, tételezzük fel, hogy a kérdés komoly....


Olyan iparágat keress, ami ellenáll az országban évtizedek óta tartó ipargyilkolásnak. Tehát ne nehéz/könnyű alapon dönts, hanem olyat keress, aminek belátható időn belül van jövője.


Egyébként az agyam elszáll...

2013. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ennyire helyes gyerek vagy, hogy válogathatsz ráadásul úgy randiznál egy lánnyal, hogy figyeljémán rozi he, a jóédesapád ugyan üti a vast e vagy vágja e?

Esetleg a földet lapátujja?

Nevetséges... És ha az apja autószerelő, akkor nem jössz össze vele, mert nem lovakat patkol??


Ember ne legyél már nevetséges, 2013at írunk, és szerintem te se a postából írtad ezt a kérdést...

2013. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Utolsó

Amúgy a tanyasi lány nagyon szép, értelmes, csak nincs pénze, ezért szekálnak, a falubeli gazdák is.

Gyár tulajdonosra gondoltam.

2013. jan. 2. 10:41
 5/14 A kérdező kommentje:

ma 10:38


Ez nagyon jogos, de mi azért csináljuk nagyban a földművelést.

Köszönöm a választ.

2013. jan. 2. 10:43
 6/14 anonim ***** válasza:

A falubéli gazdák azért szekálnak mert irigykednek a szép barátnődre...


Egyébként meg majd szépen tanul , felköltözik egy városba egyetemre fog járni, aztán majd szépen többet fog keresni mint a falubéli tróger gazda haverjaid :D


Én pont lesz*rnám ki mit gondol,, én azt hittem a szüleid szekálnak vele... Mert én akkor már rég nem laknék otthon, ha ennyire nem bírnák a dolgot!

2013. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát elég sokan szekálnak, a gazdáknál nem valószínű ,hogy többet keresne, ,mert milliók a havi haszon.
2013. jan. 2. 10:46
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kis eszed van, felemelkednél a középkorból, és olyat választanál, akibe szerelmes vagy.

Én beérem egy bolti eladóval is, ha szeretem, többet fog nekem adni, mint a multimiller iparos ivadékod.

2013. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg ha nem kell, azt a tanyasi lányt nyugodtan irányítsd át hozzám :D
2013. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó, de ez nekem elvárás.
2013. jan. 2. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!