Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a pasim telefonon egyáltalán nem keres?

Figyelt kérdés
Nincs semmi gond köztünk, tudom hogy szerelmes meg minden, viszont kicsit zavar, hogy nem ír smst, nem hív, és semmi ilyesmi. Még alkalmakkor/ünnepekkor sem. Már ott tartunk hogy az utóbbi 2 üzenetemre se válaszolt. Csak neten beszélünk. Én se szoktam hívogatni, meg nem bombázom smsekkel sem, csak akkor, ha vmi történik. Régen viszont nem így viselkedett ilyen szempontból, mint most. Mit csináljak?
2013. márc. 13. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Addig nyaggasd,míg el nem árulja,mi a gondja Veled.Ugyanis az,hogy van,az fix.Csak túl gerinctelen ahhoz,hogy beismerje.Tapasztalat...
2013. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Mi lenne ha először vele beszélnéd meg a dolgot?

Mert így akármit mondhatunk.Más nővel van/baja van/gondterhelt stb...

Ebből meg te azt veszed le,hogy megcsal.

2013. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne nyaggasd. Legközelebb kérdezd meg, hogy mi volt az oka, hogy ignorálta a 2 üzenetedet, mert neked az rosszul esett.

Lehet, hogy simán anyagi gondjai vannak, és nem tudja feltölteni a telefonját, nem kell rögtön gyanúsítani, mint ahogy az 1. mondja!

2013. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem gyanúsítom. Tudom hogy nem csal meg, nincs semmi gond, mert ha lenne, elmondaná. Kérdeztem tőle, hogy ennek mi az oka, de csak annyit mondott, hogy nincs semmi gond... Meg ezt is érzem, csak hát picit mégis zavar.
2013. márc. 13. 19:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább kérdezd meg tőle. Az én barátom is így volt, bár én ezt tudtam előre, mert közölte velem az elején, hogy utál telefonálni, sms-ezgetni és pénze sincsen, hogy fenntartson ilyen dolgokat, ezért a kapcsolatunk elején még hívogatott, de ez szépen lassan lecsökkent és áttértünk az e-mail, facebook-os beszélgetésekre, illetve a megszokott időkben találkozunk. Hívogatni én sem szeretem, mert én sem vagyok eleresztve pénzzel és egyszerűen nincs keretünk, hogy folyton töltsük a mobilt. Na szóval ebből azt akarom kihozni, hogy próbáld meg megbeszélni vele, hogy miért nem hív és ne gondolj rögtön a legrosszabb dologra.:)
2013. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet nem gondol rád annyit?
2013. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de sajnos örök szabály, hogyha a pasi nem keres, akkor az azért van, mert leszar téged. Én is sokáig áltattam magam ezzel, hogy ez nem így van, meg biztos van más magyarázat is, meg attól még szerelmes, de ez egyszerűen nem igaz.
2013. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj, ez annyira kőkorszaki mentalitás, hogy a telefonhívások száma enged következtetni a szerelem erősségére!

Na és régen, amikor nem volt még telefon, akkor nem is alakultak a kapcsolatok, vagy mi? No meg ugye a mai világban annyira természetes, hogy mindenkinek van naponta X ezer forintja telefonfeltöltés céljára! Ugyan már!

A kérdezőnek akkor van oka azt feltételezni, hogy nem szereti, ha egyebekben sem foglalkozik vele.

Kérdező: Kérdezd meg tőle, hogy mi az oka, de így kerek perec, hogy miért nem hív úgy mint az elején! Látod, hogy itt csak találgatások mennek, ami még jobban elbizonytalanít, ahelyett, hogy előbbre vinne!

Én még mindig azt mondom, hogy ebből az egy dologból (telefon) nem kell messzemenő következtetéseket levonni, de csak ő tudja a konkrét választ, mi nem, csak találgatni tudunk !

2013. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia,ugyan ilyen helyzetbe vagyok.. most nem akarok belemenni az én sztorimba,de ne hidd azt h nem szeret addig ameddig nem mondja azt! Kérdezd meg tőle miért nem válaszol rá,ha nem válaszol addig,(tudom h későn irok,de lehet valakinek még joljön )
2013. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!