Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek baj ha nincs pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moja2001 kérdése:

Szerintetek baj ha nincs pasim?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és nincs pasim de a barátnoim nagyobb részének már van szerintetek ez baj vagy csak én hiszem ugy?Vagyis én meno vagyok meg minden szoval nem arrol a tiszta jo tanulorol beszélunk hanem egy tok átlagos csajrol aki picit néha tul porog de az nem nagy gáz :D Szoval várom a ti véleményeiteket!!!

2013. márc. 11. 15:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
változtathatunk rajta :D 17/F
2013. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sonic* válasza:
Egyetértek az előttem szólóval :D
2013. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem baj.

Még nem maradtál le semmiről, az se baj, ha még évekig nem lesz.

2013. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Antimod ***** válasza:
Nézz mélyen magadba! Csak akkor legyen párkapcsolatod, ha te is szeretnéd, sohasem azért, mert kifelé az jól mutat, vagy mert másoknak is van. Egy kapcsolat két ember egymás iránti elköteleződése, ami sokszor komoly sebeket tud okozni, nem pedig egy táska vagy cipő, amit eldobhatsz, ha már nem "menő".
2013. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem sincsen és egyelőre nem is szeretnék, majd 1-2 év múlva. legalább nem hisznek ribancnak :D

13L

2013. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát tudom milyen fájdalmakkal jár a párkapcsolat de szeretnék ezekkel a fájdalmakkal megbirkozni vagy akár legyozni oket :)...nagyon orulnék ha lenne pasim :)
2013. márc. 11. 15:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Jó, hogy nem a 10 év alatti gyerekekre nem hajtotok rá. Ezen az oldalon mindig lehet csalódni mindkét nemben.
2013. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Na most asszem én leszek az őskövület, kövezzetek! De akkor is: ebben a korban még az a JÓ, hogy nincs pasid. Korán kezdenek a tinédzserek a tűzzel játszani. Azt elhiszem, hogy már megindulnak ebben a korban is a hormonok, pláne a lányoknál, de sokszor ehhez hiányzik a kellő józanság és a mértéktartás. Mozogj fiútársaságban, ismerkedj velük, érezd magad otthonosan a közelükben, de ne hajts mindenáron partnerre. Két év múlva is bőven ráér. 36/F
2013. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké megfogadom a tanácsod tobbet leszek a fiukkal de nem fogok még rájuk hajtani :) kossz a hasznos tanácsot ...
2013. márc. 11. 16:10
 10/12 anonim ***** válasza:
18+rovat!
2013. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!