Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Névnapi ajándék: milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névnapi ajándék: milyen értékben? Nálatok hogy van/volt ez?

Figyelt kérdés

A barátomnak hamarosan névnapja lesz, akkor 3,5 hónaposak leszünk, tehát viszonylag friss kapcsolat. Nem tudom, milyen értékben ajándékozzak neki.


Volt egy elég jó ajándékötletem, kb. 3000 forintból kijönne, és ötletesnek és hasznosnak találom egyszerre. Viszont elgondolkoztam, hogy a névnap fontos-e ennyire (mit vennék akkor szülinapra?!), kell-e ennyit rászánni, nem túlzás-e egy olyan kapcsolatban, ahol még mindig csak ismerkedünk, csiszolódunk? Azt sem akarom, hogy kényelmetlenül érezze magát.


De a másik végletet - hogy intézzük el egy csokival, amit amúgy nagyon szeret - sem szeretném, mert sokszor kap tőlem csak úgy a kedvenc csokijából, tehát nem lenne benne semmi extra.


2013. márc. 13. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem sütött a barátnőm egy szív alakú pizzát
2013. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
telítődjé meg vérrel
2013. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a névnapi ajándékot nem kell túlzásba vinni. Én pl. megelégszem egy tábla csokival is.
2013. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért a mai világban a 3000 Ft egyáltalán nem sok. ha neked lenne névnapod és venne egy szebb csokor virágot lehet ki sem jönne ennyiből.
2013. márc. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem tartok névnapot. Hülyeségnek tartom ezt a szokást. Egyedül a szűk családot(anya, apa, tesó) és a barátnőmet köszöntöm fel. Nem is várom el, hogy bárki engem felköszöntsön. Ezt mondtam is a barátnőmnek és mivel az enyém előbb volt és ő vett nekem egy GAS sapkát, így én sem intézhettem el egy szaros virággal. Viszont azóta már elmondtam neki, hogy egy balatonszeletnek is jobban örülnék, mint egy drága, márkás sapkának.

Szerintem egy nagyobb tábla milka csoki, az a 700-800ft-os bőven megteszi.

2013. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legtöbben nem is ünneplik az ilyesmit... Menjetek el cukrászdába vagyami még jobb süss te magad valamit
2013. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!