Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek Valentin napra? (10-15 ezer ft értékben)

Figyelt kérdés
10-15 ezer ft értékű dologra/dolgokra gondoltam, ékszeren kívül:) Szerintetek??:)

2013. febr. 4. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Te most megvenni akarod a csajt vagy mi a fene? Mert a csaj helyében én a fenébe elküldenélek ha bármit is vennél Valentin napra... ami nem is ünnep Magyarországon. És máshol is csak egy csokit szokás adni vagy sütit sütni. Nem ajándékozni. Ez nagyon gáz és megalázó a csajnak ha ennyit költesz rá. Kivéve ha a pénz miatt van veled.
2013. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:O:O Illatszeren kívül. Valentin napra. Te még kiadnál több mint tízezret?? :O:O Virágot, bonbont, ennyi elég.
2013. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*ékszeren
2013. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem megvenni akarom úristen.. ő mondta, hogy ő ilyen értékben vesz nekem ajándékot, ezért veszek én is ilyen értékben... érdekes, hogy más normális választ tudni adni meg ötletet, bezzeg mindig van egy, aki beleokoskodik a kapcsolatba. Te is úgy ajándékozod a párodat ahogy akarod és én is!

Köszönöm a többi választ, ajándékdobozra én is gondoltam:)

2013. febr. 5. 21:29
 5/9 anonim válasza:
Én nem tudom, hogy a te barátnőd milyen lány és mit szeret...most magamból indulok ki...ha már ilyen értékben gondoltál valamit, akkor szerintem menjetek el valahova fürdőbe vagy moziba, aztán vidd el vacsizni a többi meg magától értetődik;) szerintem ez tök romantikus..
2013. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

húúú, hát én ékszernek örülnék, vagy pl szoktam mutogatni barátomnak, hogy milyen táska stb tetszik és akkor nyilván azoknak...

de egy VIP mozizás is jó ötlet (arénában), az se olyan mindennapi dolog azért, és 7ezer forint 2 jegy.

vagy elvinni vacsizni, hard rock café vagy valami jobb hely.

esetleg parfüm. de az ékszer tuti jó választás egyébként :)


a többi válaszolóval meg ne törődj, csak irigykednek, hogy nem tudnak 15ezret ilyenre költeni, vagy, hogy nincs kire ;)

19/L

2013. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a VIP mozit választanám.
2013. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
vegyél neki egy óriási plüss macit annak senki nem tud ellen állni :)
2013. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!:) Rendesek vagytok:)
2013. febr. 10. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!