Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett a barátommal?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett a barátommal?!

Figyelt kérdés

a barátom évekig egy nagynevű metálbanda frontembere volt,ebből kifolyólag nagyon szociális,nyitott ember,szeretett társaságba járni,inni,bulizni,persze a lányok sem maradtak ki a sorból.Évekig nem állapodott meg,nem találta meg azt a lányt,akivel el tudta volna képzelni a jövőjét.Na most én berobbantam az életébe,hónapok óta tart a kapcsolatunk,az első héten összeköltöztünk,annyira komolyan gondolja.Tökéletes minden,viszont egy dolog picit aggaszt. Teljesen antiszociális lett.Nem jár el sehová nélkülem,még a legjobb barátai születésnapját is kihagyja,ha nekem más programom van vagy nincs kedvem kimozdulni.Egész nap beszélünk chaten,ha nekem el kell menni 2-3 órára,picit megviseli az is.Nem tudom,mi történhetett vele,ennyire szerelmes lenne?Mindenkit kizár az életünkből,nem megy a kollégáival sem sörözni,és tudom,hogy viccesen hangzik,de kb nekem kell könyörögni azért,hogy menjen el,és mulasson a barátaival.

Félre ne értsetek,örülök,hogy ilyen "jófiú" lett,de attól tartok,hogy ez problémát is szülhet.volt már ilyenben részetek?Mit kellene tennem?


2013. márc. 14. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:
semmit, örülj.már elege volt a bandázásból szeretne megállapodi
2013. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!