Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves leány vagyok és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves leány vagyok és most szakítottunk a barátommal ő 32 éves volt. Bennem volt a hiba vagy mi történhetett?

Figyelt kérdés
21 éves leány vagyok és most szakítottunk a barátommal ő 32 éves volt. Nem tudom hogy mi volt a baj, egy hónapig ismerkedtünk 3 hétig jártunk de csak hétvégén találkoztunk, mert én messze tanulok. Szinte 10 szer ha láttuk egymást. Képes lett volna sms be szakítani velem mert ö még nem szerelmes. Szerintem rossz kifogás én se voltam még ennyi idö után szerelmmes bele hisz alig ismertem. Felhívtam kértem még egy utolsó találkozást, 5 percig sirt azt mondta ez volt a legrövidebb kapcsolata és a legfájóbb búcsuzása! ! ! És azt mondta nagyon szeret! Nem jött el a találkozóra átvágott! Nem tudom hogy miért nem akarta a szemembe mondani hogy mi van? Azt mondta majd egyszer felhív és elmondja hogy miért? És majd újra kezdjük jó? Mintha próbababa lennék! Bizonytalanságba hagyott ott én ebbe nem nyugodtam bele nöi praktikákkal kilett csalva a válasz! És azt irta idézem:32 évesen már eltudja dönteni az ember hogy mindent visz vagy csak felszínes érzéseket vált ki belölem. Én egy olyan valakire vágyok aki miatt fáj ha nem látom és ha látom akkor minden sejtem beleremeg. Ezt megjegyzem nem nekem irta. Talán egy 16 éves erre vágyik de szerintetek az ö korába már ez a legfontosabb? Ha hónapok múlva mondta volna ezt megértettem volna, de 10 találkozás után. Nekem ez magas! Alig ismertük egymást! Mikor együtt voltunk soha semmit nem vettem rajta észre, sugárzott a boldogságtól. Nem egy másik nö volt a dologba ezt biztosan tudom! Nem is veszekedtünk hozzá teszem. Ennek a kapcsolatnak vége de aki tud segítsen.Elöre is köszönöm!
2008. febr. 24. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a pasi rájött, hogy nem rád vágyik. Ezzel nem azt mondom, hogy benned van a hiba, hanem egyszerűen csak más kell neki. Lehet, hogy olyan nő kell neki, akivel minden nap együtt lehet. Lehet, hogy nem tudott szerelmes lenni beléd, mert nem tudott megismerni elégé mivel keveset találkoztatok. Gondolom nem volt neki jó így a kapcsolat. De ne emészd magad rajta, jön majd más, akivel boldog lehetsz.
2008. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl fiatal vagy hozzá képest! hisz te még tanulsz, míg lehet, hogy ő már családra vágyik! De a legegyszerűbb válasz szerintem az, hogy nem váltottad ki belőle azt a bizonyos érzést! Lehet, hogy kedvel, szeret mint barátot!
2008. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!