Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak túl reagálom a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak túl reagálom a vőlegényem viselkedését vagy jogosan vagyok rá mérges?

Figyelt kérdés

Ma reggel amikor a TV-t néztem meg akart csókolni,de én nem láttam mert pont úgy hajolt oda hozzám és azt hittem még mindig gépezik.Erre kaptam tőle egy "kis pofont", (hogy ne tévézzek amikor csókolózni akar)ami egyáltalán nem fájt,csak rosszul esett,és ezért ellöktem magamtól és kapott tőlem egyet.Erre kicsavarta a kezemet hogy vigyázzak magamra.

Aztán kimentem a konyhába mosogatni,és amikor visszamentem hogy átöltözzek,akkor már bújt oda hozzám hogy sajnálja meg minden,de nagyon nem foglalkoztam vele,mert rosszul esett.Aztán kiakadt hogy miért menekülök mindig előle , miért nem beszélem meg vele stb.stb.

Tényleg kicsit túl reagálom a dolgot? És tényleg el kéne Neki magyaráznom hogy miért ne üssön meg egy nőt?


22/L



2013. márc. 14. 15:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyet kivágnám, mint macskát sz*rni...:S Sajnálom.
2013. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Lehet van benne valami,de szeretem :/

2013. márc. 14. 15:52
 3/21 A kérdező kommentje:
Igazából ezeket a "dolgait" már úgy megszoktam,csak most ezen nagyon kiakadtam.Magyarázzam el miért ne üssön meg egy nőt???
2013. márc. 14. 15:55
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
ha meg szereted,akkor tök mindegy,mit mondunk.én mindenesetre úgy visszaütöttem volna,hogy alaposan meggondolja azt a kézcsavarást.volt egy pasim,aki baromira nem tudta magát kontrollálni,és egyszer megütött,annyira féltékeny volt,és felspanolta magát.visszakézből olyat kapott,hogy pislogott percekig.aztán az erkélyről b@sztam ki a ruháit.velem nem szórakozik senki. sárkány ellen sárkányfű
2013. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyi eszed van, hogy egy ilyen majommal vagy együtt, akkor mi a kérdés? Néha kapsz egyet, amúgy meg éltek boldogan... ilyen idiótát...
2013. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok én is amúgy, és nagyjából veled egykorú. Totálisan megértem az érzéseidet, sokan esünk bele abba a hibába, hogy beleesünk valakibe, aztán minden sz*rt elnézünk neki. Engem még ugyan nem ütöttek meg, de volt olyan, hogy olyan trágárul beszéltek velem, hogy onnan már nincsen lejjebb, nagyon fájt, de aztán mégis hatott rám a "sajnálom" meg bújás...stb. De utána mindig újra meg újra megtörtént minden fogadkozás ellenére!

Szerintem aki egyszer képes valami ilyen aljasságra, az többször is megteszi. Régen ócska közhelynek gondoltam, de az élet sajnos igazolta a dolgot. A saját bőrömön is megtapasztaltam, meg mások kapcsolatai is beigazolták. Legyen szó csúnya beszédről, megcsalásról, ütlegelésről, szinte mindig megtörtént újra meg újra.


Tudom, hogy nagyon nehéz, és úgy érzed, mintha a szíved tépnék ki, de a legbölcsebb döntés otthagyni, ameddig még nem taszítja totálisan romokba a lelked, megvan még az önbecsülésed, és nem sodródtál bele a kapcsolatfüggőség csapdájába. Én összeszedtem magam, és kiléptem az ilyen kapcsolatból, és nagyon áldom az eget azóta is, hogy meg tudtam tenni, és biztosra veszem, hogy ha valaki megütne és a kezem csavargatná, akkor azonnal otthagynám!

2013. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

2.Válaszoló:

Azért csavarta ki a kezemet mert visszaütöttem.

Azt mondta hogy ilyenkor egynél többször ne üssem meg,mert akkor felhúzom vele.Szóval,nem tudom hogy kéne.

Vannak olyan dolgai amit nagyon szeretek,mert látom rajta hogy szeret,meg minden.Csak ezekkel a "kis pofonokkal" nem vagyok kibékülve,meg amikor csúnyán beszél velem.

2013. márc. 14. 16:00
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. márc. 14. 16:06
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
fú én kib*sznám mint a macskát szarni, mégis mit képzel magáról az ilyen?? ha most eltűröd neki akkor 10 év múlva ütni-vágni fog, nevelő célzattal, amikor úgy érzi hogy jogos. apám ugyanilyen volt, menekülj most amíg tudsz.
2013. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg szerezz egy kis önbizalmat, és hagyd el.
2013. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!