Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem akarom megbánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés

Van egy régi osztálytársam.Beszéltem vele és érzem,tudom hogy tetszem neki!Én nem szeretnék összejönni vele mert más tetszik de hogy mondjam el neki?

Nem szeretném megbántani mindig kedves volt velem..


2011. aug. 18. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
mesélj neki arról, aki tetszik neked
2011. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne légy bunkó, de különösebben kedves se. Ne magyarázhasson többet a viselkedésedbe, mint alapvető udvariasságot.
2011. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy mióta ismered a csajt, mert ha elég rég óta akkor inkább mond le a találkozókat meg ilyesmi mert akkor veszi majd a lapot.
2011. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak csak annyit hogy ha ilyen kis b.zi farok vagy minek válaszolj? :)

egyébként 7 éve ismerem..csak az a gond hogy ugyis találkozok vele ugyanis szomszéd de ugy hogy csak kettesben nem szoktam vele találkozni!csak az utcán..

2011. aug. 19. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!