Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, de nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de nagyon bejön egy másik srác.. Szakítsak?

Figyelt kérdés
már lassan 3 hónapja járok a barátommal, akit nagyon szeretek, de most találkoztam egy sráccal, smároltunk is, és azóta is csak rá gondolok, nem tudom mitévő legyek, nem tudom megérné-e felrúgnom a 2,5 hónapos kapcsolatom, de a másik srác egyénisége nagyon bejön, meg az egész fiú.....
2008. jún. 9. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni. De ha csak a másikra tudsz gondolni, akkor azzal a kapcsolattal igen komoly gondok vannak.
2008. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Azt a mindenit, majdnem 3 hónapig birtad annélkül hogy megcsald? Legalábbis a csókolózás nálam már annak számít, leszedém a barátom fejét ha másik csajjal smárolna. Hát nemtudom, komoyan meggondolandó, egy majdnem 3 hónapos kapcsolatot érdemes-e felrúgni egy következő 3 hónapos kapcsolatért. Hány éves is vagy?
2008. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Értékeld a kapcsolatodat! Ezt Neked magadban kell eldöntened! Ha úgy gondolod, hogy érdemes felrúgnod egy biztos kapcsolatot egy fellángolás miatt, akkor szakíts! Csak ne bándd meg! Nekem is voltak már fellánolásaim, most vagyunk 11,5 hónaposak a barátommal, de mindig rájövök, hogy Ő kell nekem! :) Sok sikert a döntéshez! Ne kapkodd el!
2008. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
BÜDÖS KURVA :D holnapra gyertyát viszek a templomba rád bénítson el a jóisten
2008. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azt válazd amelyik jobban bejön!akire többet gondolsz!aki jobban tetszik.próbáld megismerni a másik srácot.ha továbbra is tetszik szakits a barátoddal.ne csapd be!
2008. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"BÜDÖS KURVA :D holnapra gyertyát viszek a templomba rád bénítson el a jóisten" Tahó.


ihv

2008. jún. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi ez a büdös kurvázás? Normálisak vagytok emberek?

sztem ez természetes, már mint nem az hogy csókolózol más fiúval, hanem hogy szétnézel a világban. De csak te tudhatod kihez húz a szíved igazán. Én is hasonló helyzetben vagyok, ezért inkább most nem találkozom egyik sráccal sem...

2008. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ha én lennék a barátod, azt mondanám, ne.. de ez hülye kérdés. ha ribanc vagy, úgyis faképnél hagyod. ha meg szereted, akkor ez eszedbe sem jut..
2008. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak te tudod eldönteni....

Ha a másik annyira tetszik akkor igen... 2 és fél hónap nem sok....

És régen rossza ha már itt teszed fel a kérdést, mert akkor lenne az igazi ha ilyen kérdés meg sem fordulna a fejedben...

2008. jún. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na nem ertem miert kell igy a masikat leszolni! meg mindenfele jelozvel illetni. Nyilvan bizonytalan az illeto azert teszi fel a kerdest h tanacsot kerjen tolunk nem pedig ezt a stilust. Inkabb aki ertelemsen nem tud valaszolni az tartana meg a velemenyet!

Es mit gondoltok lanyok a pasik nem csinaljak ugyanezt a kapcs kezdeten???? Probalkoznak h meyik lany jon be nekik... itt nem csak kulso hanem belsot is kell erteni.. csak mi errol lanyok nem mindig sokszor tudunk.. vagy nem akarunk inkabb tudni es homokba dugjuk a fejunket, mert el akarjuk hinni mi vagyunk az egyetlen.. aztan a pasi is megicsak kikot egy vkinel de addig merlegeli ki miert jobb. Pl az en pasim is ilyen volt.. es k..va sokat kellett bozonyitanom de megis megallapodott. tesom ugyszinten ilyen volt. es a vegen megallapodott.. akkor mi lanyok miert ne tehetnenk ugyanazet?? az h randizunk az meg nem jelenti h elkoteleztuk magunkat, nem hazassagrol van szo!! viszont a tapasztalat az fontos h a szamunkra megfelelot valasszuk ne csak egy partnert akivel el vagyunk jol mint egy befott hanem egy igaz baratot is melle aki joban rosszban kiall melletted es segit. ilyet nehez talalni es csak akkor tudod meg igazan ki is az ha szetnezel. es ha vki meginog meg nem jelent semmit, lehet h az uj egy fellangolas, amit az illeto idovel meg fog tudni. lehet h egyik sem az igazi. ezt is majd az ido donti el. azert jobb realisnak lenni mint rozsaszin lufikat kergetni mert igy legalabb nem er csalodas.

2008. jún. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!