Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Legjobb Barátnőmmel csalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Legjobb Barátnőmmel csalt fél évig a barátom akit az igazinak hittem, és ehez volt képe a Legjobb Barátnőmnek vagyis csak a volt legjobb barátnőmnek hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Meg akartam lepni a barátom a lakásán ugyanis kulcsot adottt hozzá a szülei 3 hetes nyaraláson voltak csináltam egy romantikus vacsorát mindent és erre bejön az ajtón hevesen csókolózva a volt legjobb barátnőmel és csak rántoták le egymásról a ruhát és elmentem mielőtt egy szóval is magyarázkathottakk volna.És kiderült fél éve tart.Nem is értettem én sokkal szebb vagyok análl a ribancnál aki egykor alegjobb barátnőmneek nevezte magát

2013. márc. 15. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A szépség nem számít. Sehol sem.

Ettől függetlenül szemétség volt mindkettőjük részéről. Ne gondolj rájuk, foglald el magadat, egy jó ideig még biztos szarul leszel, de el fog múlni!

2013. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
durva :/
2013. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
jobb,hogy kiderült,legalább 2 szeméttől megszabadultál. idővel jobb lesz,próbáld úgy felfogni a dolgot,hogy megérdemlik egymást,gerinctelenek, te pedig leszel még sokkal boldogabb,mint az exeddel
2013. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ja de egyszerre két kést szúrtak belém.Else tudtam volna képzelni hogy a barátom megcsal és azt se hogy a legjobb barátnőm meg lefekszik vele.És ezt nem vettem észre fél évig:(
2013. márc. 15. 17:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon durva
2013. márc. 15. 18:11
 6/9 anonim válasza:
B@sztad volna ki a csaj fogat , a sracot meg poffoztad volna meg! Imadom az ilyen jo kis baratmoket!!!Egy hulyeee krva
2013. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
És ha a kérdező a hibás? NEm tudhatjuk.
2013. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A történetből csak az maradt ki, hogy a kérdező otthagyta a mostani történetben említett párját, mert mással is ki akarta próbálni majd rájött, hogy nem jó neki a másik és visszament a régihez. Gondolom ez egy afféle gyerekes bosszú volt. Nyilván nem akarom csökkenteni a "megcsalók" felelősségét, de a kérdező se lehet sokkal jobb ennél véleményem szerint.
2014. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tegez ***** válasza:
K_Pisti, te honnan tudod ezt ilyen pontosan ?
2014. jún. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!