Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, pasim már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, pasim már nem először írta a legjobb barátnőmnek h sz***a le, bnőm persze nemet mond, de pasim akkor is kérdezgeti tole ( o nemtudja hogy én tudok róla). Tudom hogy szakitanom kellene de szeretem. ; ( mit tegyek, és normális válaszokat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Szakíts vele . Kitudja még hány lánynak írja ezt és csinálják neki!
2013. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Eszem megáll hogy nekem nincs barátnőm, az ilyen barmoknak meg van.
2013. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
második: ja bazz, és még szereti is, és tudod mit??? nem fogja kidobni!!!
2013. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Vedd már elő az eszedet, ha nem vele mással megteszi.

Komolyan mit vársz később ettől az egésztől? Igaz se a körülményt nem tudom, azt se hány évesek vagytok, azt viszont igen ha csak szexre kellesz, akkor ez van. Ha többet akarsz akkor keressél mást. N

2013. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sztem a kérdés kamu. Nem hiszem el, hogy léteznek ilyen ostoba és magukat semmibe vevő lányok.
2013. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha a hozzad egyik legkozelebbi lannyal ezt csinalja akkor mit csinalhat a tobbivel?

Azt pedig ne gondold, hogy nem tudja, hogy tudod, a csajok elmondjak az ilyeneket egymasnak, es ezt a pasid is tudja.

Gondolom rohog rajtad, hogy meg igy is vele maradsz.

Lehet az kellene, hogy a szemed elott dugjon meg valakit.

2013. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Sz*pd le te, és ha jobban sz*psz akkor talán elmegy a kedve az ilyen vágyaitól.
2013. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szakíts vele.

Ne a pasidnak hívd,mert soha nem lesz komoly a dolog,ha így hívod a barátodat.Ez olyan kis butácska kifejezés.

Ha szereted is szakíts vele,mert ő nem szeret,így csak hülyét csinálsz magadból,miközben ő kihasznál,és később csak jobban fog fájni.

2013. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hány éves a pasid, 14-nál nem több ugye? Mondd meg neki, hogy van egy nagy benga búza n*gger haverod, ő szívesen leszopja és a popsiját is megfarkalja kőkeményen.
2013. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szakíts vele! Hiába szereted, amiket eddig leírtál, abból kb annyi jön, le hogy egy érzéketlen kőbunkó.
2013. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!