Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Badoo társkeresőn mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Badoo társkeresőn mért nincs egy valamirevaló nő sem?

Figyelt kérdés
Ronda, kövér, gyerekei vannak, dohányzik vagy sima ribanc ránézésre is. Tényleg semmi esély interneten normális nőt találni?
2013. márc. 15. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
normális férfit sem lehet találni erről csak ennyit
2013. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az első válaszoló megelőzött... egyetértek, normális férfiak sincsenek nagyon ezeken az oldalakon, szóval, ja.. :D
2013. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1, 2 ! egyet értek

bocs, tényleg nem tehetek róla van gyerekem ( a feniekből ez az egy igaz rám ), ehhez már hozzászoktam, ki nem dobom, így le is léptem az oldalról

ott olyan férfiak vannak ( elnézést, biztos van kivétel ), aki csak szeretőt keres, na csak ilyennel sikerült összefutni N

2013. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan oldalon ami spammal gyűjti a regisztrált tagjait ne várjatok minőséget.
2013. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem csak a badoo, a többi is ilyen, legalábbis, ahogy én tapasztaltam.

sokan csak megd*gni akarnak, a többiek meg olyanok, hogy megértem, miért nem kellettek senkinek élőben (sem).

2013. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha nincs fent normális nő és férfi sem a nők és férfiak között, akkor mit kerestek még ott????

Főleg a nőket kérdezem: Mit kerestek egyáltalán? Mert hogy nem normélis pasit az tuti !!

Nem minket kell bántani hanem gondolkodjatok el rajta :

2014. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!