Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon azért van olyan csaja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azért van olyan csaja, aki hasonlít rám, mert tetszem neki vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit nem ismerek személyesen, de biztos vagyok benne, hogy bejövök neki. A lényeg az, h már egy ideje van csaja, aki szörnyen hasonlít rám külsőleg (arc nem annyira). Hozzátenném h a srác egy kicsit divatmániás és mostanában szoktam látni h a csaja hasonló stílusban öltözködik mint én, pedig régen nem így szokott. Most ez mi akar lenni?
2013. márc. 15. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha te nem lehetsz az övé, akkor csinál egy hasonló lányt.:D

Amúgy lehet, hogy tetszel neki.

2013. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem ismered a csávót személyesen, honnan veszed hogy bejössz neki? csak azért mert rádmosolyog, nem feltétlenül jössz be neki...


ma elég nehéz egyedi stílusú nőt találni, így rajtad kívül még több ezer ugyanolyan csaj rohangál mint te...

2013. márc. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Te honnan ismersz engem, hogy ezeket megmond rólam? -.-

És azt, hogy biztosra veszem, hogy bejövök neki azt nem csak hülyeségből írtam, ha nem lennék benne teljesen biztos akk odabiggyesztettem volna a "talán" szócskát.

2013. márc. 15. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:
beképzeled drágám. nem azért lett olyan csaja mert te mennyire tetszel neki, hanem mert AZ a lány tetszik neki. ráadásul ha az arcotok nem is hasonlít, ami kb a leglényegesebb a külsőben, akkor mire alapozod, hogy hozzád hasonló csajt szerzett be. lehet h végig te voltál hasonlítottál a számára fontos csajhoz... na?
2013. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!