Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön el a szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön el a szerelem? ( Normális válaszokat várok. Köszi )

Figyelt kérdés
Mindig csak olyan fiúk találnak meg akik nekem nem jönnek be , és aki nekem tetszik annak barátnője van. Már nagyon reménytelennek érzem ezt az egész pasi dolgot, pedig vágynék egy olyan fiúra aki szeret és megbecsül. Nem olyan nagyok az elvárásaim ezért sem értem hogy miért nem sikerül találnom vkit. Ti mit tennétek a helyemben? 15/L
2013. márc. 15. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
azért nem jön,mert túlságosan vágysz rá.úgyis akkor esel fülig szerelembe,amikor nem számítasz rá :)
2013. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15 évesen még nagyon nem kell remény vesztettnek lenned. Sőt.... Én azt tenném a helyedben hogy várnék, valószínüleg nem is vagy még igazán kész rá azért sem jön. Hidd el nagyon fiatal vagy még és semmiről nem vagy lemaradva. ne akarj koraérett lenni mert késöbb nem találod majd magadat.
2013. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagy hó miatt elakadt valahol az M1-esen.
2013. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ráérsz, nyugi

ne akard görcsösen, mert annál inkább nem fog menni

ja és inkább beszélgessél velük, ne azonnal a külső alapján dobd, bár ez csak tanács

2013. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Chello válasza:

Ha nagyon vágysz valamire (teljesen mindegy, hogy mi az)

akkor egy elképzelt ideál lebeg előtted a képzeletedben.

Ehhez fogod mérni amit a valóságban találsz és gyakran emiatt fogod sokkal kevesebbre értékelni.

2013. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már 13 éves korom óta vágytam én is viszonzott szerelemre,de csak pár hónapja, 18 és fél évesen talált meg az első.

Nem akarlak kiábrándítani,de 15 évesen még nem vagy elég érett rá. Magamból indulok ki,és utólag visszagondolva én sem lettem volna még erre kész 15 évesen,és most nagyon örülök,hogy ennyi idősen lett kapcsolatom,mikor már tudom értékelni.

Ne sürgesd,ne akard görcsösen,mert (ahogy az előttem lévő válaszoló leírta) ha nagyon elkeseredsz,kreálsz magadban egy ideált,és utána "őt" fogod keresni a pasikban. Vagy rosszabb esetben, meg is akarod változtatni a leendő barátodat az ideálod példájára.

2013. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19L voltam :)
2013. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!