Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogy reagáltatok volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy reagáltatok volna erre? Én nagyon kiakadtam

Figyelt kérdés

ma mesélte egyik legjobb barátom, hogy beszélgetett egy csajjal és a pasikra terelődött a szó. mesélte neki a csaj h van egy srác akivel tök sokat beszél és kérte tőle h talizzanak de a h a srác már nagyon sokszor visszautasította. tudja a csaj h a srácnak van barátnője.


a pasi ráadásul az én barátom. nagyon kiakadtam ezen. nem azért mert barátom nem mesélt róla, hiszen miért is tette volna? gondolom ő se tulajdonított neki sok jelentőséget. meg mindig visszautasította h találkozzon vele. ebből is látszik h engem szeret. én a csajon voltam kiakadva. 21 éves de h lehet ennyire... ilyen... h olyan pasi után fut akinek barátnője van és még ráadásul vissza is utasította h talizzon vele. és nem is egyszer...


szerintem nincs okom h ezt felhozzam barátomnak, hogy miért nem mesélt erről a csajról. ő am is olyan h jókat szórakozik az ilyen "csajok"on. vagy ti mit tennétek? vagy egyáltalán h reagáltatok volna?


Én 18/L a csaj 21 barátom 22


2012. dec. 22. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Elkönyvelném, hogy vannak ilyen lányok. A barátod sem tulajdonított neki túl nagy jelentőséget, én se tenném a helyedben.
2012. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az emberek ilyenek, barátkozz meg a gondolattal.
2012. dec. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!