Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl és én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl és én vagyok az önző, vagy jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
A párom nélkülem ment ma el bulizni, én nem akartam mert túl fáradt vagyok és kedvemse volt hozzá. De ő elment nélkülem is, és most megbántva érzem magam. Kértem,hogy nélkülem ne menjen el, mégis elment, nekem ez rosszul esik, de tudom, hogy önző dolog is..mert ő attól még érezze jól magát.nem?
2012. okt. 31. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:

"én nem akartam mert túl fáradt vagyok és kedvemse volt hozzá"

"De ő elment nélkülem is, és most megbántva érzem magam"


Nők...

2012. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
bármilyen fura is, de néha kell az egymástól külön való szórakozás is, az sem jó ha mindig egymás nyakán lógtok.
2012. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nos, ez így kevés info. Ha ő bulizni akart menni, te meg otthon akartál kettesben romantikázni, ő meg elment a haverokkal inkább, az válóok. De ha csak szimplán azt mondtad, hogy nincs kedved, neki meg igen, nem értem, mi itt a probléma?
2012. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
alapból is úgy volt,hogy én nem megyek, ő meg igen.. elindult a bulira és kiderült,hogy amire ment volna a csütörtökön lesz. mondta h ő már nem jön vissza, elmegy egy másik bulira. én meg gondoltam,hogy akkor haza megy, de nem.
2012. okt. 31. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem, nemcsak nők. Én jártam így, nő létemre. Az év legnagyobb egyetemi bulija volt, és mindenki arra készült. A pasim bejelentette, hogy neki nincs kedve. Én meg mondtam, hogy akkor maradjon otthon nyugodtan, én azért elmegyek. Halálos sértődés volt belőle. Aztán 1 óra múlva megjelent, és kb fél óra múlva elkezdett nyavalyogni, hogy mikor megyünk már, ő másnap dolgozik. Hát, ezért nem kell eljönni velem egy buliba. Hagyott volna inkább szórakozni a barátaimmal. Persze később szakítottunk is.

23/N

2012. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mért fáj neked, ha ő jól érzi magát?

Ha megakar csalni akkor is megteszi ha ott vagy.

2012. okt. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
bszki nem a megcsalásról van szó, nem azzal van a gondom,hogy nem bízok meg benne..:D
2012. okt. 31. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem azon múlik, hogy nő vagy nem nő az ember, ez emberségen múlik, megértésen.

Én magam zavarom is az embert a barátaihoz. Vannak olyan dolgok, amit mi nők, nem tudunk megadni nekik. Egyszerűen, mert nem vagyunk férfiak.

Ott kitombolja magát, itthon meg nyugodt. És ez így jó.

2012. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ne hisztizz. ha szereted, ne viselkedj így. hadd szórakozzon, nem vagytok összenőve. ha hosszú távon meg akarod tartani, hagyd lélegezni.

túlreagálod és önző vagy.

2012. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!