Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mivel tehetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel tehetném jóvá a hülyeségemet?

Figyelt kérdés
Barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást!! Az elmúlt 1-2 hétben nagyon hisztis voltam. Volt, hogy ellöktem magamtól, nem érdekelt, pedig inkább mellette kellett volna állnom és ő csinálhatta volna ugyan ezt.. Megbeszéltük, hogy nem vagyok jó passzban, ő megérti és azt mondta, nem haragszik, csak ne vigyem túlzásba. De én nagyon rosszul érzem magam, mert totál szerelmes vagyok belé, és tudom, nem esett neki jól. Szerintetek mivel tehetném jóvá? Ötletekre lenne szükségem. 15/L barátom 18.
2013. márc. 16. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Kill yourself.
2013. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a csávó helyébe már akkorát vertem volna rád,hogy azt elmondani sem lehet.


Szép szavakkal élve,a csávód egy jobb csajt érdemel.És nem 15 éveset.

2013. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Változz meg,szedj nyugtatókat ha másképp nem megy a nyugodtság!
2013. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha soha többé nem leszel ilyen vele, akkor az idő begyógyítja a sebeket. Ha tovább folytatott a hiszis viselkedést akkor bebizonyítod hogy sose változol meg.
2013. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem vagy jó passzban, hát pedig még csak tanulnod kell,

na mindegy, kedves szülő nem segített a kigyógyulásból

ne hisztizzél,borzalmas N

2013. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem ha egy kapcsolat már egyszer megszakadt utána csak érvelések lesznek
2013. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van :/

Alapjáraton nem ilyen vagyok, csak anyukám nagyon beteg, pénz sincs és sok a veszekedés itthon. Már javulnak a dolgok és a barátommal nem leszek ilyen soha!! Nagyon megbántam!! Ezért kérlek titeket segítsetek. Mondjatok 1-2 dolgot, amivel jóvá tehetném. Könyörgöm nektek! :(

2013. márc. 16. 14:45
 8/10 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Egy bizonyos helyzetben nem érdekelt és löktem el magamtól. Ez egy 20perc alatt lefolyt.
2013. márc. 16. 14:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Vigyél neki sütit!
2013. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vegyel neki valamit
2013. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!