Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira rosszul érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rosszul érzem magam amiatt ahogy a szerelmem velem bánt. Hogyan tehetném túl magam rajt?

Figyelt kérdés
Összevissza flörtölgetett mindenkivel és csak szexre voltam jó, hozzám vágta, hogy sosem szeretett és nem is volt jó velem. :/
2013. febr. 28. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nagyon "egyszerűen"...


Te mindent megtettél érte feltételezem.

így nem Te veszítettél, hanem ő...

2013. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Ez nem így van, lehet csak hirtelen felindulásból mondta ezt.:)

Énis szoktam, hamár rohadtul elegem van a helyzetből. Tudod ez egy emberi reakció, attól még nem kell, biztos voltak szép emlékeid, hidd el neki is azok voltak... :)

2013. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne nevezd többé a szerelmednek,mert nem érdemli meg ezt a jelzőt.Mindig gondolj erre.
2013. febr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

keress valamit amivel lekötöd magad és gondolataidat

pl sport

2013. febr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod ez egy emberi reakció, attól még nem kell, biztos voltak szép emlékeid, hidd el neki is azok voltak... :)"

ezt a magukat embernek nevező, állati szinten lévő véglények mondják.

egy Ember nem tapossa meg méltóságában ennyire a másikat.

egyszerűen teheted rajta túl magad: keresel egy normális pasit, aki nem mond ilyeneket.

hirtelen felindulásból Sem.

2013. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megérdemelte, vagyis akkor úgy éreztem. Legrosszabb, hogy a hazugságokat sem ismeri be...
2013. febr. 28. 23:39
 7/13 A kérdező kommentje:
Neki egy semmiség volt, egy kaland a sok közül.
2013. febr. 28. 23:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok egyutt?
2013. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8 hónap.
2013. febr. 28. 23:44
 10/13 anonim ***** válasza:

"ezt a magukat embernek nevező, állati szinten lévő véglények mondják.

egy Ember nem tapossa meg méltóságában ennyire a másikat.

egyszerűen teheted rajta túl magad: keresel egy normális pasit, aki nem mond ilyeneket.

hirtelen felindulásból Sem."

Rosszúl értelmeztél, ez az a helyzet amikor már nem tudsz kilépni a kapcsolatból, és valami olyat mondasz amitől majd csalódni fog benned.

Persze sokkal egyszerübben lerendezhettem volna az egészet egy annyival, hogy : "Nem érzem a kezdeti fellángolást, ami az elején volt, és fiatal vagyok ahhoz, hogy összekössem magam veled továbbra is. De emlékedet szívemben őrzöm, mert kedves volt számomra."

2013. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!