Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól látom, hogy a fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy a fiatalabb lányokból még van esély normálisat találni?

Figyelt kérdés

Csakis tartós normális kapcsolatra szeretnék egy értelmes lányt. Azért preferálom a 16-17 éveseset, mert köztük talán még találok olyat, akit nem b@sztak meg 10-en, nem tölti minden hétvégéjét ivással, talán elhiszi magáról, hogy úgy szép ahogy van, nem kell festegetni a haját, arcát, nem öltözik ribancosan, és esetleg ha mellettem marad, később sem "hülyül el".


Van benne valami, amit mondok vagy ez a korosztály is el van már kurvulva? Az "én időmben" a nagy átlagot 17-18 évesen érte el az elhülyülés. 21F


2013. márc. 16. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont közülük? Abból a korosztályból ismerem a legtöbb ribancot.
2013. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna a korkülönbség?
2013. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
naja...inkább az idősebbeknél próbálkozz
2013. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Elhülyülés... Értelmes, okos deákok nem hülyülnek el. Se 14, se 17, se 20 évesen.... 20 év fölött vagyok, nem b@sztak meg 10en, félévente ha iszok stb stb.

Mindig is butaság volt arról beszélni, hogy nincsenek ilyen fiúk, lányok... Vannak. Furcsa, én látom őket. Csak látni is kellene nem csak nézni (természetesen a kirakott-bögyöslánykákat és izompacsirta-eszenincs fiúkat mellőzve...)

2013. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs igazad. Minden korosztályban vannak normálisak és nem normálisak. Biztos, hogy a 21 éves lányok között is van rengeteg olyan lány, aki megfelel a leírásodnak, csak benned kialakult benned egy kép róluk néhány negatív példa alapján, és annyira ragaszkodsz ehhez az általánosításhoz, hogy csak a rosszakat veszed észre. Tehát azt ajánlom, hogy nyisd ki a szemed! :) Azért te sem gondolod komolyan szerintem, hogy minden 21 éves lány ri.banc. :D

Egyébként én pont megfelelek a leírásodnak 16 évesen (nem önfényezés), de akkor sem értek egyet veled.

2013. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont a tini korosztályra a legjellemzőbb, amiket írsz... persze nagy általánosságban. Vannak kivételek mindig szerencsére.
2013. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
már mindent leírtak...én csak annyit fűznék hozzá h a szerelem SZAR:S
2013. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Milyen te idődben 21 évesen?!?!?!?! XDXD

A tini libák 95% csak azt hazudja, hogy már x en megtöltötték a kis káposztájukat, mert ti tini fiúcskák ezt tartottátok (tartjátok) menőnek. Na meg aztán a barátnők is hozzá járultak ehhez... Aztán egy-némelyik tényleg eljut odáig hogy bárkinek szét teszi a lábát. Aztán amikor kicsit felnőnek rájönnek a hülyeségükre, de akkor már késő. Ezt nem igazán fogják most fel...

Szóval kérdező, nyugi, a korosztályodban is van normális, több mint hinnéd, csak most még szorítja őket a hülyeségük... :D

2013. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze nem gondolom úgy, hogy minden 21 éves ribanc, de még mindig többet látok a fiatalabbakból, akik megfelel ezeknek a "kritériumoknak". Egyébként a csöcskirakós ostoba ribancokra, akikért mindenki oda van, rá sem nézek, teljesen mást keresek egy lányban.
2013. márc. 16. 17:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Már nem azért,de kifejezetten könnyű felszedni huszonévesként egy 17 körülit.Talán ezért akarod azt.

A másik hogy ha egy 21 éves el kezdi 16 évesen,fél évente van 1 pasija,akkor az 10 pasi.És akinek fél évente van új pasija,az nem ribanc.Szóval nem tudom ,mit is akarsz.

Nem tudom mi van,ha egy nő(nekem nem lány kell,hanem nő) hétvégén el megy bulizni,jól érzi magát,táncol-iszik,festi a haját,úgy öltözik,ahogy neki jól esik?Ettől még nem lesz valaki se rosz,se ribanc.

És épp azok,akik közt te keresel,köztük nagyobb divat ribanckodni.De köztük is akad épp eszű lány.

Szóval te lehetetlent akarsz,mert ha van is ilyen,ugyan miért álna le veled,aki itt nyafogsz,amikor cselekedned kéne?Nekem reálisabb elvárásaim vannak...És ami fontosabb,a saját korosztályomtól.Jó,hát nem kergetek el egy 17 évest,ha elég érett a viselkedése.De alapból nem azt keresem.

2013. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!