Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 órája szakítottam a bnőmmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 órája szakítottam a bnőmmel. Mi a leggyorsabb módja a felejtésnek?

Figyelt kérdés
Megtudtam h megcsalt és mivel ez volt a második eset nem volt értelme folytatni, mert a bizalmam teljesen elszállt. Sírt és könyörgött h adjak egy újabb esélyt de nem voltam rá képes. Szerintetek jól döntöttem? 22F

2013. márc. 11. 23:41
1 2
 1/16 fospuska ***** válasza:

nálam 2. esély se lett volna...

bármi,ami leköt, hogy ne kelljen ezen töprengeni.

2013. márc. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igyál ha a leggyorsabbat akarod. Igen, jól döntöttél. Szerintem 2. esélyt sem kellett volna adni. Aztán elgondolkodhatnál mi volt a hiba nálatok, mit tanulhatsz ebből.

Általánosságban meg a sport, új hobbik, barátok, írás, gitározás, valami ami kikapcsol...


21/N

2013. márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

megcsalt nem becsült meg téged ember

jól döntöttél

csak magadnak okoztál volna fájdalmat ha hagyod megcsalatni magad 3x is keress hűségesebbet

aki keres talál sok szerencsét ^^

2013. márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
na meg ha felejteni akarod tekints erre a nőre úgy h kb semmit nemért mivel megcsalt
2013. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nyakalj be pár üveg sört!
2013. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

bocs de ezen most beröhögtem. :D

amúgy jól tetted, ha most elnézed akkor harmadszor, negyedszer is el kell nézni, aztán meg majd 10 év múlva viheted várhatod a dnsteszt eredményét h kié a sok kölök..

2013. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D sajnos nem iszom így marad az új hobbi:S de legalább tudom h jól döntöttem:D
2013. márc. 11. 23:50
 8/16 anonim ***** válasza:

A lehető legjobb döntés volt. Valóban az alkohol a leggyorsabb megoldás. Ha az nem, akkor sport. Én a legutóbbi szakításkor szarrápüföltem a kezem a boxzsákon és marhajó volt.


24/N

2013. márc. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

még az első után is adtál neki esélyt, egyből repülni kellett volna

nőből sok van, N

2013. márc. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

azt hittem ilyen férfiből csak egy van, akinek ekkora a tartása. habár annál a srácnál annyi elég volt, h megcsókolták a bnőjét. már dobta is.4 év után. szóval mégsincs lekörözve :)


de igazán büszkék lehetünk kérdezőre is :)

2013. márc. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!