Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy 3 év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 3 év után is mindig kikötök az exemnél?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve szakítottunk, de ha épp nincs senkim, akkor nála keresek vigaszt. Neki azóta ugyanaz az barátnője volt, de nem lehetett valami rózsás a kapcsolatuk, ha közben velem is lefeküdt. Nekem azóta több rövid kapcsolatom volt, de ha sokáig egyedül voltam, mindig összeakadtunk. A srác még mindig szeret, én mondtam neki, hogy ne számítson rá, hogy újra nyilvánosan együtt legyünk, ő azt mondta oké. Ennek sosem lesz vége? Most szakított ezzel a lánnyal és nekem sincs senkim, esetleg próbáljam meg vele megint? Lehet, hogy azért nem tudok lemondani róla, mert a tudatalattim még akar tőle valami komolyabbat?

2013. márc. 16. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
ez nem normális dolog...lépjetek tovább PLS
2013. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem sajnos se vele se nelkule kapcsolat..
2013. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát,ha neked ez így jó...én nem csinálnám,főleg ha nem akarsz vele már együtt lenni újra.minek?
2013. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez nem tudom mire jó, mert senkinek nem célravezető

keressél már Magadnak valakit és soha ne menj vissza hozzá

ez nem kötödés, csak ha éppen nincs más jó ő is, N

2013. márc. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem vagy próbáld meg vele újra vagy hagyd hogy találjon magának valakit és legalább ő boldog legyen... szerintem.
2013. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Baccardi01 ***** válasza:

Válaszadók és kérdező!


Én is voltam régebben hasonló helyzetben.

Szerintem nincs ebben semmi szokatlan vagy kivetni való. De ez csak az én véleményem.

2013. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én jártam már ebben a helyzetben! 3x is megpróbáltam vele, az összejárogatáson kívül, és igazából nem változott semmi, boldogok voltunk, egy darabig, aztán jöttek a régi sérelmek, hibák, minden mint rég, az ember személyisége nem változik meg, alapvetően nem is baj amiket csinál, és nem is rossz ember, csak én nem tudom hosszútávon tolerálni, nem vagyok hozzá való, de remek barátok lennénk, ha valaha nem kötődtünk volna egymáshoz érzelmileg, el kell, hogy engedd, hosszabbtávra ez a helyes, a többi csak önsanyargatás, a kudarc, és a kudarc egymás után...ez csak idő húzás, nem ő az igazi ez nyílvánvaló, hosszútávon boldogságot sem adhat, és nem is mélyek az érzéseid, ha ide feltetted ezt a kérdést, bizonytalan vagy, tudod te is mi a helyes, felmelegítve csak a káposzta jó, tedd amit tenni szeretnél, a vége ugyan az, ha a boldogságod ő akkor légy vele, ha tudod hogy most is képes vagy elengedni, tedd meg most! Hány évesek vagytok, milyen hosszú volt a kapcsolatotok?
2013. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én most 18, ő 19.vagyis én 15 voltam, ő 16 és 10 hónapot voltunk együtt.

Tudom, még szinte gyerekek, de az elsők voltunk egymásnak minden szempontból és eleve barátságból lett több, valószínűleg ezért van még mindig közünk egymáshoz.

2013. márc. 16. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!