Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez az exemnel?

Figyelt kérdés
2 hete szakitottunk az exemmel, és megbeszéltük, hogy barátok maradunk. Ez a barátság müködött is az első hétbe. Mióta szakitottunk minden 7végén ugyanazon a szórakozó helyen vagyunk, és én táncolok más fiukkal, ő más lányokkal. Egyszer láttam, hogy nagyon féltékeny lett mikor látta, hogy egy fiuval táncolok és elment egy másik lányhoz és táncolt vele és csókólóztak is és énis csókoloztam aznap este 2fiuval de csak az egyiket látta a másikat én mondtam meg neki . Másik 7végén megint ugyanazon a helyen voltunk, akkor nekem nem volt fiu, csak a fiu ismeroseimmel mentem szórakozni, viszont neki volt 1 lany. Másnap beszéltünk msn-en és mondta h milyen ribanc lettem miota nem jarunk, pedig semmit nem csinaltam, és most héten pedig elmondta, hogy ő találkozgat azzal a lánnyal akivel láttam utójára és hogy engem megutált, pedig kb 1 hete elmondta, hogy szeret és hiányzom neki, de fogalmam nincs, hogy miert utál pedig semmi rosszat nem csináltam neki. vajon mi lehet ez nála?
2011. okt. 20. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
ami nem megy, nem kell erőltetni. ha szakítottatok, akkor miért foglalkozol az exeddel? a barátságot nem lehet megbeszélni, vagy jön magától, vagy nem. az is lehet, hogy még mindig szeret, de az is, h nem. vannak olyan fiúk, akik olyanok, mint a kertész kutyája: nekem nem kell, de ne legyen másé sem.
2011. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
figyi ha 1 este alatt 2 pasival csókolózol még szép h ribancnak hisz. És sztem is az vagy! Na páá
2011. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azutan az esett után még jóba voltunk' es képzeld el , hogy nem vagyok ribanc.. na pá
2011. okt. 20. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
2-vel smároltál... és hány dugott meg?:D
2011. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
egysem , amugy meg az egyik csak le smarolt , de en elhuzodtam , m gondoltam , hogy ha megtudna az exem biztos rosszul esne neki , de miutan meglattam ot is mas lannyal , akkor mar gondoltam , hogy csak nem esne neki annyira rosszul , mivel o is mas lannyal volt...
2011. okt. 20. 20:45
 6/6 A kérdező kommentje:
meg amugy sem vagyok olyan lany , mikor o a masik lannyal volt , enis lehettem volna mas fiuval , megsem voltam , mert gondoltam , hogy inkabb hagyom , mig o talal valakit , es utana majd enis keresek valakit , m tudtam , hogy ugysem esik jol neki , ha massal lat...
2011. okt. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!