Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem akar se házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar se házasságot se gyereket. Hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
Én 31 vagyok, ő 28 éves és lassan már ideje lenne elgondolkoznunk a gyerekvállaláson,de legalábbis a házasságon, de öt mindez nem izgatja. Minden rendben van köztünk minden téren,de ebben az egy, illetve két dologban nem értünk egyet.

2013. márc. 16. 19:24
1 2
 1/14 anonim válasza:
Mióta tart a kapcsolatotok?
2013. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha nagyon ragaszkodik az elveihez akkor sztem sehogy
2013. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Erről nem lehet meggyőzni csak úgy egy nőt, inkább beszélgess el vele, hogy mondja el, hogy miért nem gondolkodik gyermeken vagy házasságon, mi az, ami megijeszti, stb... Biztosan van valami, ami miatt így gondolja és lehet, ha átbeszélitek a dolgokat, akkor saját maga fogja átgondolni a dolgokat. Ha viszont nem és ebben a 2 dologban nem értetek egyet, akkor neked is át kell gondolnod, hogy ez a két dolog neked fontosabb-e, mint a kapcsolatod vele.
2013. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
7 évig voltunk együtt,majd volt egy kis mosolyszünet 1,5 èv de újra összejöttünk azóta 3,5 év telt el
2013. márc. 16. 19:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy ő életed fő szerelme néhány tőmondatot írtál csak. Úgy nem lehet közbeszólni, hogy azt se tudjuk, miért nem kar gyereket, pénz miatt, nem szereti a gyerekeket vagy csak magának nem akar utódot, vagy idegenkedik a terhességtől?
2013. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én ezt nem is értem, minden nő vágyik házasságra,ha gyerekre,saját családra nem is, de férjre, társra igen, ez jelenti a biztonságot számunkra. Azok a nők nem vágynak még se házasságra se gyerekre, akik függetlenek akarnak maradni, nem akarnak férfitől függeni, nekem úgy tűnik, neki vannak még tervei nélküled is, míg ezt nem valósítja meg, nem fog hozzád menni és gyereket szülni. Kérdezd meg tőle, hogy az álmai megvalóítása végett nem gondolkodik még ebben, vagy egyáltalán nem akarja lekötni magát.
2013. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Gyerekként a környezetében sokan elváltak,az apját nem érdekli mi van vele. És fél hogy rossz anya lesz.
2013. márc. 16. 19:35
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem a házasság a biztonságot jelentené,de ő inkább úgy gondolja,hogy kiszolgáltatott lesz tőle.
2013. márc. 16. 19:38
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Egy ilyen dolog már elég a szakításhoz,és nem is csodálnám.

Elöször tudd meg az okát,és ha hajthatatlan,szakíts.De ne mond úgy,hogy vagy gyerek,vagy vége,mert az nem lesz jó.

2013. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jéé, te nem Jani vagy? Ő meg Lotti?
2013. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!