Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 28 nagyon szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 28 nagyon szeretjük egymást, kész a házasság intézményére. Akar is házasságot de 4 év múlva. Miért? Mindene meg van az élethez. Mi a kínja?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Ezt csak ő tudja, talán őt kellene kérdezned, nem?
2009. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Hát igazából nem sok mindent irhat erre egy kívüláló.. próbld megbeszélni vele megkérdezni tőle. Lehet hogy ő még várni akar egy kicsit, hiába korban már ott jár hogy igenis házasság! Lehet egy régebbi hosszú kapcsolat , és szeretné kivárni még ezt az időt hogy minden biztos legyen:) de nem iagzán tudok erre jobb választ adni bocsika:(
2009. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
4 év? Ez érdekes a legtöbb pasi csak 2 évet ígér aztán, meghosszabítja. Van még csaj aki 4 évet is bevesz?
2009. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért aranyosak vagytok.Tudom, nekem is nehéz.Mert érthetetlen ez nekem.Én is szeretem, bár én 3évvel fiatalabb vagyok, de készen állnék rá.3 év az nagyon sok.Én aaddigra megszeretném szülni az első gyerekem, de ha ő ezt nem akarja akkor sztornó lesz.Ismer már, nem kell kiismernie,engem ez idegesít.Ha1-2 még hagyján, de 4...a semmiért..
2009. júl. 12. 21:28
 5/14 A kérdező kommentje:
bocsi 4 nem 3:) ez az.még várok egy félévet, ha nem kéri meg a kezem családi keretek között akkor lépek.nem érdekel, engem ne hitegessen senki,hülye nem vagyok.A szülei mond arra sarkalják, hogy ne várjon, ő nagyon biztos bennem, akkor majd megváltozik mindez.
2009. júl. 12. 21:30
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Önző vagy. Mi az, hogy addig te meg akarod szülni a gyerekedet??? Nem inkább a gyereketeket?

Csak egy farok kell, aki felcsinál és utána eltart, vagy mi?? Hihetetlen.. Tényleg lépj le, jobban jár szerencsétlen.

2009. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
Jó nagy bunkó vagy, nem véletlenül etet a pasid a 4 évvel. Előbb fog ő otthagyni mint te őt.
2009. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ne sértegessetek.nem itt van a helye, hogy jössztök ti ahhoz, hogy itt leoltsatok?nem ez volt a kérdés.Bunkók.Taplók.látszik, hogy nem lett elolvasva rendesen a levél.Gyökerek.
2009. júl. 12. 22:19
 9/14 anonim ***** válasza:

tehát 25 vagy,és márderögtön férjhez akarsz menni? meg gyerek? akkor pasi tényleg csak arra kell,h legyen aki fizesse a gyerektartást..nemhülye a párod,nő létemre mondom,h jol is teszi ilyen nővel...ő még fiatal,ráér még a gyerekkel bőven,lehet van annyi esze h nem vesz el,mert rögtön terhes lennél...

22 vagyok...2 éve együttvagyunk...30éves korom előtt gyerek nemkell,párom 24,neki se kell 10 éven belül,összeházasodni meg majd egyzser talán,nem ettől leszel boldogabb... minek?...huszonévesen éld világod,utazgass,dolgozz,keress pénzt,akármi...ráérsz 30évesen is szülni,akkor még nem kockázatos,és kevesebb is az esélye,h kisgyerekkel jössz rá,hogy világot kellene látni és mindenkivel megdugatni magam...

nincs mindene meg az élethez a pasidnak...neki még kell a szabadság,és nemkell egy gyürüért nyigó nő,és gyerek sem kell joideig...és ez érthető is

22/L

2009. júl. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem csak én akarom itt nem arról van szó, hogy ke félj meg legyek lányanya, fizesd a gyerektartást oszt t akarodj.Nem erről van szó.Megmerem kockáztatni, hogy 100ból99 nő ilyen életre vágyna, mint én a párom mellett amilyet élek.De én már végeztem suliba,minden adott.Benne van a korba,és szeretnék egy lépéssel előrelépni, ezt nem mondom neki, ne nézzetek már hülyének, hogy én ezt mondom neki, meg éreztetetm vele.nem vagyok ilyen.ennyi.
2009. júl. 13. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!