Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Videcormeum kérdése:

Miért nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés
mindjárt jön a válasz h mert "szar vagy":D De most komolyan. Átlagos 24éves egyetemista fiu vok, nem egy alain delon de azért akadt aki helyesnek tartott. A legtöbb csaj értelmes, jól szituált fiunak tart, szívesen beszélgetnek velem de ennyi. Ha komolyra akarnám fordítani a szót leterelnek. Poén h állandoan irogatnak keresik a tarsasagom de többet egyik sem akar. Persze rákellett jönnöm, hogy csak unaloműzőnek használnak míg a barátjuk haza nem ér vagy vmilyen segítséget kérnek, esetleg lelki szemetesládának használnak. Folyton ilyen nagyképű csajokba botlom, vagy olyanokba akik buták, piálnak vagy egyszerűen nem jönnek be. Kicsit azért válogatós vok, de ez ellen nem tudok tenni és azért nem ez a jellemző. Buli az nagyon nem lételemem meg én ott nem is tudok ismerkedni. Egy évben két háromszor belezúgok vkibe de mindig pofára esés a vége...unom. Ezen az oldalon is annyi kommentet lehet olvasni állítólagos csinos értelmes lányoktól, akik szapulják a bulihuligán fiukat és értékelik az ilyen beállítottságuakat mint én. Kérdem én hol vagytok elbújva?:D Hol lehet rátok találni??:)

2013. márc. 16. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A lányok egyre nagyobb arroganciája gyártja a lelkileg sérült embereket (férfiakat!), ez a rengeteg ilyen kérdés is itt a gyk-n ezt bizonyítja! :(

Éljen amerika, a kapitalizmus! :(

2013. márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elittárs.hu


Ha már ennyire válogatsz, de hosszútávon nem szerencsés, lehet hogy lejjebb kellene adnod az igényeidet és nem a királylányra várni, mert az valószínűleg NEM fog elmenni hozzád!!!

2013. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki magasra teszi a mércét. Én is magasra tettem és sokáig voltam magányos, de már megtaláltam azt, akire vártam, úgyhogy megérte:) Ne keresd és megtalálod!
2013. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Előfordult már, hogy kompromisszumot kötöttem, de aztán nem működött a dolog(mondjuk nem rajtam mult akkor sem) de nem is rázott meg mikor vége lett. Mégegyszer nem erőltetnék ilyesmit, mert úgy sem tudok 100%ot adni a kapcsiba. Vonzalom nélkül nem megy. Meg tényleg ez a jellemző hozzáállás, hogy szinte személyes sértésnek veszik egyesek ha SZOLIDAN próbálkozik az ember...mert h mit is képzelek én... Ha nyomulsz az a baj, ha laza vagy az a baj, mintha semmi empátia vagy kedvesség nem lenne a nőkben. Ha kell vmi olyan szivélyesek amugy meg atneznek rajtad...borzasztó mentalitása van egyeseknek. És akkor ilyen tapasztalatokbol epitkezzen az ember. A bunko macso stilus meg arat...
2013. márc. 18. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!