Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak akkor kellek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor kellek a nőknek mikor megtudják, hogy komolyan kapcsolat van kialakulóban?

Figyelt kérdés
Vannak lányok, akikkel ismerkedtem, de szokásos lekoptató szöveggel elintéztek a randin (nem volt kémia, nem vagy az esetem, nem éreztem azt stb), de azért ilyen beszélgető partnernek megmaradtak interneten, azért jól elbeszélgettem velük, most komoly kapcsolat van kialakulóban és ezt mikor meséltem nekik, mindjárt jobban elkezdtek érdeklődni, meg bókolni is irántam, hogy azért milyen aranyos normális pasi vagyok, meg szerencsés lesz az a lány stb
2012. nov. 22. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert akkor van önbizalmad meg kiül az arcodra a jókedv, és ezt látják rajtad.

S így sokkal "jobban nézel ki".

2012. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól még nem kellesz lószarnak sem, hogy utólmunkát végeznek rajtad! Úgyértem, fogalmam sincs kinek kellesz, de aki már egyszer elhajtott, annak biztos nem! Tehát ezek csak az önérzeted próbálják aljas álca mögé bújtatva javítgatni ezzel a szöveggel, amit a kérdés alatt írsz. Igazából aki elhat, az szarik rád, ha elüt egy Ifa, arra is rálegyint. Csak rájöttek, hogy nem akarnak akkora parasztnak látszani, nehogy meggyűlöld őket ,ezért kicsit puhítanak. Ettől még nem kellesz utólag nekik. Látják, hogy végre van egy csicska, aki hosszú távút szeretne, ezt az egy tulajdonságodat úgy érzik ,női fejjel meg lehet dicsérni, így engesztelnek, amiért elzavartak a pi-csába!

Ez bizony elég szomorkás.

2012. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na ez látod egy nagyon jó kérdés :)
2012. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!