Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a párotokkal vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a párotokkal vagytok mit szoktatok csinálni? Úgy értem, hogy mindig pettingeltek vagy csak csók? Meséljetek részletesen .

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
annyi ház annyi szokás
2009. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Te most 10 éves vagy, regényt akarsz írni, vagy közvélemény kutatsz?

Csakmert a szexet pl még véletlenűl se említetted meg. Meg a feltételezés is, hogy a kapcsolatok csak erről szólnak.

Tündéri.

Menj vissza játszani a babáiddal.

2009. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
mikor együtt vagyok a barátommal (teljesen mind1 nálunk vagy náluk) és csinálunk vmi nem perverzséget (pl filmezünk) elég annyi a barátomnak, ha csak az ágyon mellette fekszem és már ettől be is indul XD ezért szinte 1 filmet se tudunk normálisan végignézni:P amikor beindul akkor elkezd engem csókolgatni, benyúl a pólóm alá és masszírozni kezdi a mellem, amire persze nedvesedni kezdek...:$:D aztán már vesszük is elő a gumit, ha van:D ha nincs, akkor 69 ;) de amíg nem szexeltünk addig a barátom nem tud másra figyelni mellettem XD:D olyan édes:D én mondjuk kibírnám mellette szex nélkül estig is, de ő egyszerűen hajthatatlan:)
2009. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi utolsó, ilyen válaszokat kérek meg :) , nem nem vagyok 10 , 18 vagyok , érdekel hogy mások hogyan csináljak ennyi :)
2009. szept. 15. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
mi mikor találkozunk elmegyünk valamerre és kicsit. Ha itthon vagyunk akkor beszélgetünk kivel mi történ illetve filmet nézünk. 29/N
2009. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

hát mi egyáltalán nem szexelünk mindennap, sztem ez egyáltalán nem alap dolog egy kapcsolatban. van hogycsak átmegyünk egymáshoz, dumálunk, kivel mi történt, vagy vmiről elkezdünk eszmecserét folytatni, van hogy elmegyünk moziba, beülünk egy cappuccinóra, vagy koktélra, esetleg biliárdozunk néha. van h filmet nézünk otthon.

vannak olyan napok, amikor a legtöbb az csak csók, és van h szexelünk persze

2009. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon kellemes csak úgy összebújni és átölelni egymást. Közben persze lehet kalandozni is erre-arra... aztán kiderül, hogy lesz-e belőle több is.
2009. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Összebújni, szeretkezni, petting, csókolózás, beszélgetés, játékok (foci, gépen sok játék, sakk, stb.) kirándulás, szoktunk dolgozni is együtt(otthon ezt-azt segíteni), főzni, filmet, sorozatot nézünk, annyi minden van... :-)
2009. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ő olyan,hogy nem szeret emberek közt lenni,ezért ritkán járunk közterületre.Ott nyílván csak csók lenne.Plusz még rájátszik az,hogy a suli lefoglal,így csak hétvégente találkozunk egyszer,ahhoz képest hogy nem lakunk borzasztóan messze egymástól.Tehát akkor rögtön rámveti magát általában,de ha nem is rögtön,és elkezdünk filmezni vagy játszani,zenélni vagy valami,akkor sem bírja sokáig.;P Egy szex után már nyugi van,akkor mindenfélével foglalkozunk.:)
2009. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!