Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik rám a barátom amiért levédtem a gépét jelszóval? Napi 10-12 órát játszik.

Figyelt kérdés

Szóval 2 napja meguntam letöröltem a játékokat és beállítottam jelszót a laptopjához...

Már az volt h 5kor feküdt le és 3 órát aludt csak h játszhasson egész nap! Velem alig beszélt már, szex magánélet 0, együtt lakunk, főzök rá mosok takarítok, dolgozom annyit se kapok h kösz...


most ha akar vmit megnézni neten v tanuláshoz kell akkor bekapcsolom neki de a jelszót eddig nem mondtam meg, nagyon ki van akadva folyton ordibál velem, nem lehetne vele erről beszélni, de nem fogom hagyni hogy teljesen függő legyen... :(

Én szeretem őt, és ezért nem hagyom ott, inkább segíteni akarok neki, csak nem tudom hogyan, légyszi olyat ne írjatok, hogy hagyjam ott!


2013. márc. 16. 21:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Letörölted a játékait? Nem csoda,hogy kiakadt.:D

Bár ha napi 10-12 órát játszik,az beteges.

2013. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam hogy a nők férfiakat szeretnének maguk mellé,nem pedig kisfiúkat.Akkor miről pofáznak az itteni csajok?
2013. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki:vagy a gép,vagy te.Majd meglátod,melyik neki a fontosabb...
2013. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Drasztikus... de az ő érdekében történt. Ülj le vele higgadtan beszélgetni, engedd őt is szóhoz jutni, ne hibáztasd, csak mondd el szépen, nyugodtan, hogy ez felőrli őt és a kapcsolatotokat is. És hallgasd is meg!
2013. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
De gyökér a pasid. Nem igaz, hogy nem tudná újra feltenni a windózt -.-"
2013. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Hát ezen jót nevettem.

Mondjuk valamilyen szinten jogos, de ezt inkább meg kellene beszélnetek

2013. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

ma ez a divat, rengeteg 20-n éves is ezt csinálja

Te már nem tudsz segíteni, ezzel biztos nem

mindent megcsinálsz, ezt addig teszed amíg bírod idegileg, de addig csak a veszekedés fog menni, nem írok olyat, hagyd ott, Te fogod magadtól, mert megfogjátok egymást utálni, mindenért veszekedni fogtok

köszönetet miért vársz, ilyenről ne ábrándozzál, ez természetes neki, az is lesz

rajtad múlik meddig bírod, N

2013. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Tényleg sokat játszik,de azért jelszóval levédeni a saját laptopját azért az is durva.Viszont egyik napra,este,vegyél fel valami irtó dögös cuccot és mász rá.Ha nem b*zi és nem vagy ronda akkor biztos lesz valami aktus este.
2013. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Tuti world of warcraftot játszott,jól tetted h letörölted,meg is érdemli az a barom kocka,másnak csaja sincs,tik meg együtt éltek,de sz@rik rá...
2013. márc. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 fospuska ***** válasza:
neked is elmondom: csinálj magadnak programot. szombat este van,hívd fel a barátnőidet és menjetek szórakozni. ne csak ma,minden napra találj ki magadnak valamit. aztán vagy észbe kap,vagy te jössz rá,hogy van élet nélküle is.
2013. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!