Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik rám a barátom amiért levédtem a gépét jelszóval? Napi 10-12 órát játszik.

Figyelt kérdés

Szóval 2 napja meguntam letöröltem a játékokat és beállítottam jelszót a laptopjához...

Már az volt h 5kor feküdt le és 3 órát aludt csak h játszhasson egész nap! Velem alig beszélt már, szex magánélet 0, együtt lakunk, főzök rá mosok takarítok, dolgozom annyit se kapok h kösz...


most ha akar vmit megnézni neten v tanuláshoz kell akkor bekapcsolom neki de a jelszót eddig nem mondtam meg, nagyon ki van akadva folyton ordibál velem, nem lehetne vele erről beszélni, de nem fogom hagyni hogy teljesen függő legyen... :(

Én szeretem őt, és ezért nem hagyom ott, inkább segíteni akarok neki, csak nem tudom hogyan, légyszi olyat ne írjatok, hogy hagyjam ott!


2013. márc. 16. 21:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

én totál egyetértek veled, fiú vagyok, vmennyire kocka, de a barátod örülhet h ilyen csaja van, aki a sarkára mer állni, és pluszba még, vele van jóban "rosszban"!


én amúgy saját magam védtem le a gépem a barátnőmmel csináltattam rendszergazda jelszót, letöröltem kb minden játékot, letiltottam az összes hülye weboldalt (facebook 9gag stb) és ugye nem rendszergazda fiókkal nem tudtam visszarakni őket. barátnőmet megkértem h csak azután mondja meg h megcsináltam az érettségit... ééés sikerült :D sőt rájöttem h fb egy fasság :D de az elején folyton nyaggattam h mondja meg a jelszót, meg hadd nézzem az ő gépén a sok hülye weboldalt stb... de szerencsére elég "erős" volt és nem engedte!

sajnos ma már tudom h függő voltam de leszoktam!

a barátod érthetően idegbeteg, egy drogos is ideges amikor leszokóban van! hidd el ha valahogy átvészelitek az időt akkor megoldódik, de te nem vagy szakember, jobb lenne őt egy pszichológusra, pszichiáterre bízni!

2013. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 fospuska ***** válasza:
lehetetlen azon segíteni,aki magán nem akar.
2013. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

20:

nem bírja újratelepíteni a windowst mert azt is levédtem (a bios-t)

:)))


gonosz vagyok?

2013. márc. 16. 22:15
 24/34 A kérdező kommentje:

fospuska válasza:


lehetetlen azon segíteni,aki magán nem akar.


Ez sajnos igaz! Valahogy meg kéne neki magyarázni, h függő. Itt kezdődne a dolog. Arra gondoltam, h most, az "elvonás" hatására rájön, de túlságosan örjöng, h észrevegye.

2013. márc. 16. 22:18
 25/34 A kérdező kommentje:

21:

Köszi, legalább nem utál mindenki :) elismerésem neked és a barátnődnek!

2013. márc. 16. 22:20
 26/34 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen játék b*zi akkor tudnia kéne hogy hogyan törölje ki a BIOS jelszavas védelmet :D Biztos utánna fog majd nézni,ez így hülyeség és szánalmas is,nem értem mit csípsz egy ilyen léhűtőben
2013. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
szóval megoldható :/ bátyám szerint is fel lehet törni a jelszót nemtom mikor jön rá... remélem még egy kis idő... különben megmondtam neki h ha trükközik kidobom a gépét az ablakon, de ez csak blöff sajna, mert azért túl drága ahhoz.
2013. márc. 16. 22:30
 28/34 anonim ***** válasza:

azért az úgy elég gáz, hogy te parancsolgatsz neki és te akarod irányítani :D

felénk inkább a férfiak "viselik a nadrágot". elég papucs alkat lehet a szerencsétlen, hogy nem tesz semmit, csak hagyja ezt.

ahogy az előző is megírta, "ez így hülyeség és szánalmas".

2013. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod jogosan haragszik rád mert ami volt játékát letörölted a gépről és a plusz ráadás levédeted a gépet jelszóval. De neked is igazad van mert nem foglalkozik veled eleget. Ez is igaz de akkor legalább ne törölted volna le az összes játékát a gépről. Én megértem őt mert ő is kocka lehet ahogyan én is. Én se örülnék annak hogy arra jövök haza, hogy beakarok lépni megnézni az üzenteimet és a gép levan védve, meg amikor nagy nehezen belépek a gépbe azt látnám, hogy minden játék le van törölve. Én sem örülnék az biztos. De akkor játéktörlés helyett odaálltál volna elé egy szál tangában és azt mondtad volna hogy most d*ugjunk egy jót akkor én ott helybe rávetettem volna magamat és a játékot hagytam volna p*csába. De szerintem hadjad a barátodat lenyugodni és egy kiadós szex előtt vagy után megtellene beszélni a dolgot.
2013. márc. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
53%
a pasid helyében kib*sználak mint a macskát szarni, mit képzelsz magadról? nem vagy az anyja hogy ilyeneket megengedj magadnak. nyilván oka van annak hogy jobban érdeklik a játékok mint te, inkább ezen gondolkodnál el. idióta.
2013. márc. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!