Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan, hogy szakítottatok a barátnőtökkel egy másik lány miatt, de megbántátok?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartott a kapcsolatotok akiért elhagytátok? És mikor jöttetek rá, hogy mégis az ex az "igazi"??
2013. márc. 13. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem az ex volt az igazi hidd el. Ha ő lett volna akkor nem hagyod el másért. Nyilván voltak gondok ami miatt ez az egész megtörtént.

Hoztál egy rossz döntést ami látszólag jónak tűnt. Mivel tévedtél, és úgy érzed az előző jobb volt, arra gondolsz ő volt az igazi, pedig nem, egyik se volt az. Tarts ki a döntésed mellett mert megint meg fogod bánni. Én számos alkalommal szakítottam már a barátnőmmel, aztán megint összejöttünk mert elkezdett hiányozni, meg ő is pedálozott, és engedtem, pedig sokszor azt érzem nem kellett volna, és ha az 1. alkalom után nem engedem vissza az életembe már mindketten boldogan ellennénk mással. Ugyanazok a gondok előjönnének újra, csak idő kérdése.

Az újramelegített töltött káposzta nem olyan jó ám, csak karácsonykor.

2013. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Soha.Ha van barátnőm akkor azért vagyok vele mert szeretem,senki sem tud elcsábítani tőle,nézhet ki akárhogyan az illető.Nem minden férfi félrek*rós fajta,igaz kevesen vannak akik hűségesek


Inkább azt bánom meg amikor szakítunk a barátnőmmel és akkor azt gondolom hogy a fenébe miért nem csaltam meg amikor lett volna alkalmam,most ezért megérte hűségesnek lenni?Például az exmmel eltöltött idő alatt 4 nővel tudtam volna megcsalni úgy hogy nem is kerestem más nőt,de én hülye hűséges maradtam,most meg már nem vagyunk együtt...

2013. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2es :) én tisztellek a hűségedért. Szerintem jól tetted hogy nem csaltad meg, akkor is ha szakítás lett a vége. Az embernek legyenek elvei! Én se lennék képes megcsalni a barátnőmet, még úgy se hogy nem mennek épp jól a dolgok. Amíg valakivel vagyok addig más hagyjon békén. Szerintem ez így a jó.
2013. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen barátom, fél év után próbált meg visszajönni, úgy, hogy előtte szó nélkül otthagyott, másoktól tudtam meg, hogy egy másik csajért. Aztán meg jött bocsánatot meg újrakezdést kérni. Szépen elküldtem a francba.
2013. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még az előzőhöz, mi 3 hónapig jártunk mielőtt otthagyott. A másik csajra utólag azt mondta, hogy egy retkes ribanc, szóval ebből azt következtettem ki, hogy valószínűleg őt meg a csaj hagyhatta ott, erre gondolta bepróbálkozik visszajönni.
2013. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!