Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ennek értelme?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel több mint 2 éve vagyunk együtt. A bizalma megingott bennem és ezt nem tudja elfejteni, pedig több mint másfél éve történt a dolog. A bizalom hiány miatt többször felmerül mindkét félről a szakítás, de a másik mindig azt mondta, hogy menthető a kapcsolat. Mára már szinte csak élünk egymással ill. egymás mellett, minimális szex, néha egy kis kimozdulás otthonról?

#bizalomhiány #érdemes folytatni
2013. márc. 17. 02:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem sok értelmét látom ennek, főleg ha még fiatalok vagytok. De egyébként ezeken nem tudtok, nem próbáltatok még változtatni?
2013. márc. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én próbáltam, de barátnőm azt mondja, hogy nem tudja és nem is akrja elfejteni ami történt. Ha sexxel próbálkozok, szinte mindig vissza utasít. jah én 24/f
2013. márc. 17. 02:35
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor meg minek szenvedtek?csúnya dolog a kapcsolatfüggőség
2013. márc. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. márc. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy próbáld meg visszahódítani-mosogatás szó nélkül,meglepi vacsi,újra elcsábítás mintha ismeretlen lenne-vagy várd még meg az áprilisi fűtés számlát-amibe még beszáll-és utána fel is út-le is út.
2013. márc. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezeke eléégé egyértelmű válaszok. esetleg egy kis szünet tartása? vagy ne erölköpdjek?
2013. márc. 17. 03:50
 7/8 Baccardi01 ***** válasza:
Váljatok el szép csendesen, mert hidd el nekem ennek már így semmi értelme. :/
2013. márc. 17. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha volt oka rá, akkor nem csodálom, hogy bizalmatlan.

Én nem húznám tovább, annyira nem hosszú kapcsolat, és ennek ahogy leírod nem sok értelme van így.

2013. jún. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!