Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme küzdenem a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme küzdenem a kapcsolatomért?

Figyelt kérdés

3 és fél éve vagyunk együtt, nemrég bejelentette hogy nem úgy érez mint korábban, nem szerelmes belém. Azt mondta hogy most a szexre alapozza a kapcsolatunkat, hátha közben újra megszeret. Aztán én erre megsértődtem és hazamentem anyuékhoz. Másnap próbáltam elérni de nem lehetett, ez így volt kb. 4 napon keresztül. Aztán felvette végre a telefont és közölte hogy találkozzunk. Eljött értem este, mire viccből megkérdeztem hogy és csajozott amúgy? Erre mondta hogy igen, randizott vkivel, most el szeretné dönteni hogy kivel szeretne lenni. Összejöttünk újra. Ez volt kb. 1 hónapja. Azóta folyamatosan azt mondogatja hogy ha nem javulnak a dolgok akkor el fog hagyni, ha nem jönnek vissza az érzései akkor ennek nincs értelme. Már nem tisztel, mondta, ahogyan azt is, hogy nem beszél azzal a lánnyal, de közben meg kiderült hogy márpedig igen, ezt biztos forrásból tudom. Nem kutatok utána, nem féltékenykedem mégsem vagyok elég jó így, minden nap mondja hogy legyek olyan mint régen de így hogy minden nap azt mondogatja hogy el fog hagyni már nem bírom.

Mit tegyek?


2013. márc. 13. 11:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
már nem tisztel. van még kérdés?hagyd ott a saját érdekedben,ne alázd meg magad
2013. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem van értelme küzdeni. Így megvan az esélye, hogy sikerül visszaszerezni, de ha nem küzdesz akkor máris vesztettél. Én eddig mindig úgy gondoltam, hogy ilyen esetben nem érdemes már küzdeni, amíg meg nem tapasztaltam, hogy igenis sikerülhet. Még ennél is reménytelenebb volt a helyzet, de kitartó próbálkozások árán sikerült! Szóval én azt mondom hajrá és sok sikert!
2013. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán, ha van 2..3 közös gyereketek. Egyébként NEM.
2013. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt másik lánnyal randizott volna,gerincesebb lett volna leülni és megbeszélni veled a dolgokat.Neked nem vette fel a telefont,elég jellemtelen viselkedésre utal.

Ha legközelebb mondja,hogy elfog hagyni,előzd meg!Mondd neki te,mit reagálna rá?

2013. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a fenébe. jobban jársz
2013. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Keres egy normálisabb pasit. Miért maradnál vele ha nem szeret? Legyen már benned egy kis büszkeség.
2013. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább! Nincs értelme egy ilyen kapcsolatot folytatni.
2013. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ma hívtam mert megint eltűnt 2 napra, nem reagált semmilyen telefonhívásra. Miután sikerült elérnem szakított... összejött az új csajjal :/ Ezek után azt hiszem nincs értelme már a küzdelemnek... :'(
2013. márc. 13. 12:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Végre rájöttél,hogy nincs értelme. Ez a pasi nem normális
2013. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
No, örülj neki, hogy végre megszabadultál tőle! És keress magadnak valaki normálisat!
2013. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!